Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hátamon van egy kis felesleg...

A hátamon van egy kis felesleg hogyan tudnám eltüntetni? Tudom hogy nem jó helyre irtam de ugy gondolom, itt több választ kapok!

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogyókúrával és mozgással. Csak egyformán mindenhonnan lehet fogyni, helyi fogyás nem létezik. Elég fura, ha valakinek csak a hátán van felesleg, azt lehet, hogy meg kéne nézetned orvossal... Valószínűbb, hogy vagy máshol is van, vagy sehol sincs, csak unatkozol és rájöttél, hogy izonyos szögekben ülve össze lehet fogni a bőrt.
2011. jún. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
máshol is van,de onnan sehogy nem akar lemenni:(
2011. jún. 10. 19:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor fog lemenni pedig, ha máshonnan is lemegy. Ha 2000 kalóriánál kevesebbet eszel naponta de legalább 1500-at, akkor lemegy egy hónap alatt. Mindenre rá van írva, hogy 100g hány kalória, megméred mérlegen, felírod egy füzetbe. És így bármit ehetsz, de ha nap elején kimeríted az összeset szalonnás rántottával, akkor nap végére igencsak éhes leszel...

Vagy mozogj, akkor viszont ne nagyon egyél 2000-nél kevesebbet, viszont sokkal többet sem. Tuti van olyan mozgás, amit szeretsz, úszás, tánc, napi 1 óra séta (esetleg ha van kutyátok, akkor vele, és akkor mindenki boldog és a kutya ha egyszer megszokja a jót, unszolni fog).

Szóval hajrá, nem klel ezt túlmisztifikálni, és nem olyan nehéz ez. Szerintem a séta a legkellemesebb, illetve ha már felnőtt vagy, és megteheted, akkor ez jó apropó arra hogy hetente egyszer elmenjetek bulizni/táncolni a barátnőiddel/pasiddal. Persze inni ne nagyon igyál, mert az alkohol eléggé hízlal tudtommal (meg nem is egészséges, persze azért 1-2 pohár bor belefér, de sör és édes dolgok egyáltalán nem!).

2011. jún. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!