Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 165 cm vagyok, és 47 kg....

165 cm vagyok, és 47 kg. Tudom, sovány vagyok, de a pocimon viszont van egy kis felesleg. Hogyan tudnám azt "eltűntetni"? :S

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés. Olyan vékony vagyok, hogy örülnék, ha tudnék hízni (még kb. 5 kilót) A hasamon viszont nekem is van egy kis hurka. Nekem a múltkor azt tanácsolták, hogy tornázzak inkább. És lehet benne valami. Végülis a fogyókúrától nem feltétlenül a hasadról fogsz... Mindenesetre én vizsgaidőszak után kezdem is az "edzést". Majd felülésezek, súlyzózok. Javaslom neked is :)
2011. jún. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Helyi fogyás nincs.Ha fogysz, mindenhonnan fogysz, és a súlyzós edzések+a felülések csak az izomzatot erősítik, fogyni nem lehet tőlük.Viszont nem baj, ha csinálod, legalább feszesedsz.Én 158cm/46 kg vagyok.Nekem is csak egy kis felesleg van a hasamon, de engem nem zavar, nem olyan vészes.Inkább most az edzésekre koncentrálok, szeretnék izmosodni, majd utána eltűnik az a kis felesleg.:)
2011. jún. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 vikotrot válasza:

Fiú vagyok bocs, hogy beleszólok.

Én 76 kiló voltam. Elkezdtem kondizni, heti kétszer 1 órát, de azt intenzíven. egy hónap múlva 72-3 voltam. Aztán 78 lettem. DE! Nem látszik meg, mert izmokra ment rá, és eltűnt mindenféle úszógumi. Nem vagyok vastagabb, vékonyabb vagyok, de sűrűbb. Javaslom a tornát én is. 1-2 hónap alatt eltűnik a pocakod. A rejtett kockahas lányoknál meg plusszpont.Hupsz.. Elszóltam magam...

És még egy nyilvános titok: Egy icipici fölösleg irtódögös tud lenni...

2011. jún. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!