Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 93 kg vagyok van rajtam...

93 kg vagyok van rajtam felesleg akérdésem az hogy tudnám eltüntetni a zsírt ugy hogy izmomzatomat is akkarnám növelni. Ui:kérnék egy pár tanácsot mit is hogyan csináljak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 14:28
1 2
 1/13 arbeitmachtfrei válasza:
Fel kéne állni a gép elől...
2010. dec. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
eddig a kocka has volt a divat.Most meg az hogy egyszerre akartok zsírt égetni meg izmot növelni.Mi a f*szomért kell leírni minden nap hogy nem lehet?
2010. dec. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem tudom haxor :D szerintem nem köteleznek rá, hogy írd le mindig :D...
2010. dec. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
idegesít hogy tele van szemetelve a témakör.
2010. dec. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
_jogos_ :D
2010. dec. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 arbeitmachtfrei válasza:
Szerintem is.
2010. dec. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

eléggé képben vagyok az edzéssel és a fogyással, de ezzel nem tudok dűlőre jutni:

mi van ak, ha vki elfogyasztja a szükséges tápanyagokat, de kondizás mellett fut minden nap 1-2 órát? elméletileg így mennie kéne hiszen a tápanyagok építenek, a futás meg zsírt éget.

2010. dec. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Saten ‫҉ ***** válasza:
Csak akkor működik ha napi 2X eszel és este hat után már semmit esetleg csak macskaturmixot. Ilyenkor antikatalinbólikus hatást idézel elő ami segít a fogyásban de egyben a májad átalakítja gyomorrá így többet tudsz egyszerre enni vagyis izomtömeget növelsz.
2010. dec. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

mégsem vagy annyira képben.Tömegelés mellé meg kell enni naponta legalább 300 de inkább 4-500g ch-t.Ekkora mennyiség mellett ha egész nap futnál akkor sem fogynál.

A tömegeléshez pozitív a fogyáshoz meg negatív kalóriamérleg kell

2010. dec. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

haxor, ha napi 5-10 étkezésre el van osztva a tápanyagbevitel, ak nagyon kevés alakul át zsírrá, biztos kevesebb, mint amennyit 2 óra futással elégethetek.


[link]


itt kiszámoltam, h mennyi kalóriát égetnék el 2 óra futással (bár tököm se tudja mennyire megbízhatóak ezek, de tapasztalataim alapján nem mondott nagy hülyeséget) 1444 kalóriát égetnék el 1444/9=160g zsírt égetne el a szervezetem, ha nem égetne ch-t, és aerob tempóban (120-140 közötti pulzusszámban) nem is nagyon nyúl a glikogénraktárakhoz a szervezet, ezért szerintem 100 g zsír betudhatunk a futásnak, ami azt jelenti, h 10 naponként lehet fogyni egy kilót, de talán többet is.


ez csak elmélet, minden testépítő azt mondja, amit te, és én ezt el is fogadom, csak kell egy rendes cáfolat az elméletemre, h tényleg lehetetlen-e ez.

2010. dec. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!