Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 93 kg vagyok van rajtam...

93 kg vagyok van rajtam felesleg akérdésem az hogy tudnám eltüntetni a zsírt ugy hogy izmomzatomat is akkarnám növelni. Ui:kérnék egy pár tanácsot mit is hogyan csináljak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 14:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

a kalkulátorok szart sem érnek.De lesarkítva leírom újra a lényeget.Fogyáshoz kalóriadeficit kell hízáshoz meg iszonyatos többletkalória.Ezt nem lehet kikerülni naturálon.Ha 50x eszel 1 nap és úgy fogod égetni a zsírt mint 1 kohó akkor sem fogsz fogyni addig amíg több kalóriát viszel be mint amennyit elhasználsz.

Ha meg már kalóriadeficit van tehát több kalóriát használsz el mint amennyit beviszel(ez a fogyás) akkor a büdös életbe nem fogsz izmot felszedni.

2010. dec. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

felesleges volt újra leírni, értem én h mire gondolsz, de még mindig azon a véleményen vagyok, h meg lehet csinálni a 2-t együtt, bár elég nagy a valószínűsége, h tévedek, mivel mindenki az ellenkezőjét mondja.


a tömegnöveléssel együtt jár a testzsírszázalék növekedése, ez valószínű a megnövekedett kalóriabevitellel, bár sztem van módja, h ezt elkerüljük, úgy ahogy leírtam, a kalkulátorra egyikőnk sem tudja megmondani, h mennyire állt közel a valósághoz, ezért hagyjuk is.

majd érdeklődök olyantól, aki biológiailag jobban belelát, v rájövök én 3 év múlva, mikor már kijártam a biosz szakot :)

2010. dec. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

eloszor foggyal le!


aztan majd gyurj!

2010. dec. 11. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!