Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha hosszú hajad volt, és...

Ha hosszú hajad volt, és levágattad, megbántad?

Figyelt kérdés
Derékig érő sötétbarna, dús hajam van. Egészséges, de már nagyon unom, ilyen 4 éves korom óta, most 28 vagyok. A hétre bejelentkeztem fodrászhoz, lépcsőzetesre szeretném vágatni. Félek, hogy utána megbánom.
2009. márc. 9. 10:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

nekem is hosszú hajam van, és volt is szinte mindíg. Kb. decemberben levágattam, úgy 20 cm-t. Akkor abban a pillanatban furcsa volt, meg kicsit hiányérzetem volt, de még abban a pillanatban rájöttem, hogy nem olyan lapos, könnyebb, egészségesebb. Az óta nőtt sokat, nyilván a friss haj, gyorsabban nő, de már megint majdnem a derekamig ér.sőt! Szerencsémre gyorsan nő a hajam...

Szerintem vágasd le. Hugomat is próbálom rábeszélni. Neki is lapos, és hosszú. Majd meglátod. jobb lesz és hamar megnő. :-)

2009. márc. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
nekem is derékig ért, a végén már nagyon utáltam, nem bántam meg. mondjuk most megint növesztem ^^"
2009. márc. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Nem mindenkinek passzol az egyéniségéhez a rövid haj, de egy fokozatos frizura a legtöbb esetben jól áll.
2009. márc. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Én most is bőgök. Tegnap vágattam le a fenékig érő hajamat. Eddig mindig be volt fonva, mert olyan jó érzés volt hogy nem lóg össze vissza (mert egyébként ilyen extra dús kicsit hullámos hajam van), de most levággattam. Új fodrászhoz mentem, vittem neki egy fényképet, hogy milyet szeretnék, de ahhoz semmi köze sincs most a hajamnak. Vagy 20 cm-el többet vágott le mint kellett volna. Mindneki mondja hogy kurv@ jól áll, meg minden, de egyszerűen nagyon rosszul érzem magam benne. Szerintetek mit csináljak? Nagyon szomorú vagyok, mert most ez baráti és családi társaságban ilyen nagy szenzációnak számít, hogy végre levágattam a hajam, de olyan jó lenne újra befonva hordani basszus. De ha megint befonom, biztos majd hülyének néznek, meg minden. ngayon félek. Utálom most így a hajam!!!!!!!
2009. júl. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

fenékig érő volt, vállig érőre vágattam

és nem bántam meg :)

2009. nov. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!