Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha hosszú hajad volt, és...

Ha hosszú hajad volt, és levágattad, megbántad?

Figyelt kérdés
Derékig érő sötétbarna, dús hajam van. Egészséges, de már nagyon unom, ilyen 4 éves korom óta, most 28 vagyok. A hétre bejelentkeztem fodrászhoz, lépcsőzetesre szeretném vágatni. Félek, hogy utána megbánom.
2009. márc. 9. 10:13
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ. Remélem nem fogom megbánni, de hát egyszer élünk. Amúgy úgy nő a hajam, mintha nyújtanák, tehát ha nem tetszik, vissza nővesztem:) Egy próbát megér.
2009. márc. 9. 18:54
 12/25 anonim ***** válasza:
Én is időnként megunom hosszú hajam. Akkor levágattam rövidre. De mindig nagyon szomorúan jövök ki ilyenkor a fodrászatból. Azonnal megbánok mindent. És a legrosszabb ilyenkor az, amikor mások szép hosszú haján megakad a tekintetem. Én inkább melíroztatok, vagy vörösre bemosom, máskor lépcsősre vágatom, hogy azért változatos is legyek. Pedig már lassan közelítek a 4-ik x-hez. Lassan már nem lesz "divatos" számomra a hosszú haj. Mi lesz akkor?
2009. márc. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Ugyan már. Mi az, hogy nem lesz divatos? Ilyen nincs. Ha jól áll, akkor divatos, és kész, főleg, ha szereted. Én is szoktam ilyeneken gondolkodni, hogy kiöregedem a hosszú hajból. De van egy nagyon kedves ismerősöm, akinek derékig érő barna haja van, és már elhagyta a 4-ik x-et, mégis nagyon szép, és nagyon is jól áll neki.
2009. márc. 9. 19:50
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hosszu hajam van.Egyszer megkértem az oktatómat hogy lépcsőzetesre vágja le és jo lett a hajam nem bántam meg.Szinte majdnem ugyanolyan hosszu maradt a hajam.Most megint sokat nőtt a hajam és a fenekemig ér :)Egyenlőre nem tervezem hogy levágom.
2009. márc. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Én először rettentően megbántam [derékig ért]...Még sírtam is...Így visszagondolva már nevetségesnek tartom :D Utána rájöttem,hogy a rövidebb (vállig érő) haj sokkal jobban áll. Emellett rövidebb ideig kell szárítanom is :) Most már egyáltalán nem bánom,,hogy levágattam. Biztosan Te is megtalálod a megfelelő rövid frizurát :)
2009. márc. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő... Nekem lapocka alá érő hajam volt, azt vágattam le bubira. Szerettem, de egy év után meguntam, most növesztem vissza, minimum váll alá, hogy valami tépettet lehessen kreálni. De barátnőm pl a kb ugyanolyan hosszú haját, mint a tiéd, vágatta le vállig érőre, és imádja...
2009. márc. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia! én is egy ún. hosszúhaj-párti vagyok, de most nem is a saját történetem szeretném megirni.

Csak annyit szeretnék tanácsolni hogy bármit csináltatsz a hajaddal, csak apró lépésekben tedd. Már csak azért is, ha a fodrász nem tökéletes, vagy ha nagyon belevág, még vissza lehessen növeszteni és mást kialakitani. De ha nincs hajad, márminthogy levágták, akkor nincs miből kialakitani bármit is:)

2009. márc. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
megbánod? előbb vagy utóbb visszajön...nincs vesztenivalód, nem az a lényeg hogy mien hosszú a hajad, hanem az hogy ápolt-e és hogy jól áll-e neked...minden fejformához és egyéniséghez más fazon dukál, mindig más a divat...én eszerint alakítom...:) nekem hátközépig érő piros hajam volt még egy éve, de undorítóan elvolt törve és hiába vágattam havonta mindig ugyanoda lyukadtam ki...aztán gondoltam egyet, sötétbarna lett és váll fölé érő...már nem olyan törött, viszont most egy kicsit növesztem, de megbánni semmiképp nem bántam hiszen már jóval egészségesebb...
2009. márc. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még 13 combig érő hajam volt, sosem vágtak belőle 5-10 centinél többet addig. Levágattam állig, nem bántam meg, sokkal kényelmesebb, több dolgot lehet vele csinálni. Még esküvői kontyot is! (Szalagavatóra csináltak egyik lánynak gyönyörű kontyot az alighajból.)
2009. márc. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

szia :D

én nekem hosszú volt, de nem bántam meg.

még egyedül is levágtam rövidre,de így jobb...

és jol sikerült!!!!!

és megint megnőt olyan hosszura :@

nem bántam meg

2009. márc. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!