Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Volt már olyan hogy a hosszú...

Volt már olyan hogy a hosszú hajad levágatad rövidre? Megbántad?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 15:47
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
az enyém nagyon hosszú volt és már kicsit untam, meg nehéz volt gondozni és levágattam..most azt várom, hogy nőjön meg..sztem ne vágasd le!
2011. máj. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

nekem volt, hogy nagyon hosszú volt a hajam, de mindenki azt mondta, hogy próbáljam meg azt, hogy levágatom.

kipróbáltam, de csak az első napokban tetszett, után már sajnáltam.azóta csak növesztem, de nem nagyon akar megnőni..:S

én megbántam.ha mégis levágatod, ne olyan rövidre, hogyha mégsem tetszene, hamar vissza nőjjön.:)

2011. máj. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nekem a fenekemig leért a hosszú barna hajam.Tavaly nyáron egészen rövidre levágattam..Nem bántam meg..Sokkal jobba rövid haj,Könnyen kezelhető,sokkal fiatalosabbá tesz..
2011. máj. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Én a hátközépig érő hajamat levágattam kicsivel hosszabbra, mint vállig érőre..Nem bántam meg, sokkal jobb így. Lépcsőzetesre vágták, így van formája, nem lapul le..nagyon szeretem. Épp most megyek fodrászhoz igazításra. : )

Ha le akarod vágatni, akkor fokozatosan tedd, hogy még helyrehozható/alakítható legyen.

2011. máj. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

5 éve volt hátközépig érő hajam, levágattam állig érőre, azóta se sokkal hosszabb, pedig nem rajongok különösebben a rövid hajért. Mostanában megnőtt vállig érőre, ez nekem tökéletes.

Szóval nem bántam meg, de különösebben nem tartottam jó döntésnek.

2011. máj. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Áá, bocsi hogy még írok, de eszembe jutott, hogy 10.-ben volt egy nagyon jó fazonom (aszimetrikus, egyik oldalon rövidebb), aztán elmentem egy másik fodrászhoz kiigazítani, aki nagyon elcseszte, olyan rövidre vágta mindkét oldalon hogy napokig sirattam. Ráadásul akkoriban meg is híztam és tök pufi volt az arcom, az a hülye haj meg még jobban kiemelte ezt.

Úgy néztem ki, mint egy jóllakott napközis-.-'

2011. máj. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Derékig érő hajamat vágattam le vállig érőre, én nagyon megbántam :S
2011. máj. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
énis levágattam és nagyon megbántam..
2011. máj. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly nyáron vágattam le a hátközépig érő hajamat, vállig érőig. Azóta a szivatás miatt frissítő vágásra volt szükség, és még mindig csak vállig ér:(:( nagyon nagyon megbántam! :(
2011. máj. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem aki ragaszkodik a semmilyen hosszú hajhoz az maradi és gyáva. Már nagyon nem is divat a hosszú haj.

Nekem is az volt és levágattam, kb. 6 évet fiatalít rajtam, könnyű kezelni és ápolni.

2011. máj. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!