Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Volt már olyan hogy a hosszú...

Volt már olyan hogy a hosszú hajad levágatad rövidre? Megbántad?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 15:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Már kétszer is :(

Először 4 éve, de akkor elég rövidre.

ilyesmire:

[link]


Meg is bántam nagyon...és megfogadtam, hogy SOHA nem vágatom le többet.

Szépen meg is nőtt, de nyáron meguntam és jött egy hülye ötletem és megint levágattam, de most nem ennyire rövidre.

Most növesztem, mert kb. 1 hónapig tetszett, de utána rájöttem, hogy sokkal jobb a hosszú.

Most is megfogadtam, hogy soha többé nem vágatom le rövidre.

Ha le szeretnéd vágatni, akkor ne teljesen rövidre, mert pár hét/hónap alatt megunod.

2011. máj. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
nekem nagyon hosszú hajam, volt és levágattam, csak egy kicsit bánom..de nem baj, majd megnő:D
2011. máj. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Már levágattam hasonlóra amit az utolsó linket kb 2 hónapja, azt mondják páran hogy jobb a rövid,tetszett is egy ideig,de már bánom hogy levágattam.Nem tudom mit csináljak hogy gyorsabban nőjön.

24/L

2011. máj. 4. 17:22
 14/20 anonim ***** válasza:
Levágathatod, de tényleg ne rövidre! És ott a póthaj ha megbánod.. ha viszont azt nem szereted akkor mást nem nagyon tudok mondani!
2011. máj. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
63%
Én nem értem azokat az embereket,akik siránkoznak,hogy "jaj úristen levágták a hajam"...EZ CSAK HAJ,ÚJRA KINŐ! Mellesleg nekem is volt már nagyon hosszú, de levágattam és egyáltalán nem bántam meg, mindent ki kell próbálni.
2011. máj. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Hosszú hajam volt, levággatma, imádtam, mert amúgy sose csináltam semmit a hosszú hajammal.

Azóta megint megnőtt (igen, haj, jó szokása, főleg, ha nem kenitek minden hülyeséggel ^^), és lám, most se nagyon vacakolok vele, max annyit, hogy néha egyenes, hullámos, göndör, de ezt leginkább a hajam dönti el hangulatától függően (sose az van, amit ÉN akarok, hülye haj!) Rövid fazon előnye, hogy lehet vele variálni, de elég hamar megnő annyit, hogy megint más fazont csinálhass belőle. Szerintem legyél bátor. Sőt, színekkel is lehet játszani, mert olcsóbb is (na az én hajamat 13 ezerért festenék legolcsóbban), meg kevésbé sajnálja az ember, hogy jaj, törni fog. Szóval hajrá melír, festés, új fazon. Dobd fel hajcsatokkal, hajráfokkal, variáld a frufrud, ha elég hosszú, göndörítsd.

A hosszú hajjal sok a macera, pláne, hogy jön a nyár. :D Mondjuk én szeretem a hosszú hajat is, de azokat nem értem, akiknek se fazon, se semmi, csak lóg a fejükön, pocsékul is áll nekik, de őrizgetik a hajukat... Jah, biztos sokkal jobb, mintha egy olyan fazonja lenne, ami esetleg rövidebb, de kiemeli a szemét, az arcát, és nem nyomja össze az alakját. :D

2011. máj. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 habibi ***** válasza:

fenék alá érő, egyenes , dús hajam volt, de levágattam állig. Eleinte örültem neki, de mikor hazaértem a szobámban sírtam vagy két órát és tükörbe sem akartam nézni. Aztán ismét megnövesztettem fenékig, ekkor már hullámos volt és kicsit ritkább, és ismét lenyírattam , de most váll fölé érőig. Két hónapig nem bántam, de aztán megsirattam a hajam, mert a kezembe akadt róla egy kép :( most megint növesztem és már hátközépig ér és most pedig loknis göndör a hajam :)

megj.: mindkét esetben teljesen egészséges volt a hajam, a változatosság miatt nyírattam le, de rosszul döntöttem, sajnos, ha nem nyíratom le először, lehet, hogy már a bokámig érne mint a hercegnőknek :(.

2011. máj. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ja:-S

Derékig érő hajamat vágattam le rövidre (elől lecsatolós-hátul felzselézős), megbántam.

Aztán a hátközépig érőt vágattam le vállig érőre, azt is bánom:-S

2011. máj. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
4 éves koromban kisírtam magamnak, hogy a gyönyörű egészséges, baromi dús hullámos fekete hajam levágathassam kleopátrára. Utána 2 héttel később muszáj volt más okból teljesen rövidre levágni, és ez akkora trauma volt, hogy azóta sosem volt drasztikus hajvágásom. Most combközépig ér, egy ideje foglalkoztat, hogy milyen lenne csípőig érőig levágatni, mert kb. 8-10 éve nem volt olyan rövid a hajam, de mostanában biztos nem fogom. Majd ha meguntam a hosszú hajam, vagy nem lesz időm ennyit foglalkozni vele, esetleg elvékonyodik vagy törni kezd (bár ezt erősen kétlem).
2011. máj. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Látom sokan vagyunk ezzel a helyzettel.Nekem az a gond hogy iszonyat lassan nő,és most még csak a államig ér:(,mire megnő megint kb 5év!:(
2011. máj. 5. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!