Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tetoválás. Megbántad?

Tetoválás. Megbántad?

Figyelt kérdés

Már évek óta szeretnék egy tetoválást. Nem hivalkodót, hanem önmagamnak, egy hozzám közel álló latin bölcsességet szeretnék. Mivel helyigényes (hosszú) ezért a hátamra gondoltam. Szerintetek jó ötlet? 30 év múlva milyen lesz?


25/f


2011. jan. 15. 21:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%

3 van hamarosan jön a negyedik. Egyet se bántam meg.

Az, hogy 30 év múlva, hogy néz ki nem érdekel, és nem is lehet tudni, mindenkinek a bőre más.

21/L

2011. jan. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én sem bántam meg,pedig van egy pár.Az sem érdekel hogy néz ki majd 50éves koromba,ki fog engem nézni?(Főleg a hátadat)Ezt csak Te tudhatod...
2011. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
dátum van a csuklómon, mikor a párommal összejöttem, római számokkal. nem bántam meg:)
2011. jan. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Mit foglalkozol vele milyen lesz 30 év múlva. Ez már egy másik generáció, minden öregembernek lesz egy tetkója és piercingje.
2011. jan. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántam meg, egyenlőre 1 van, de nem ez volt az utolsó:-D

22/L

2011. jan. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A másik aggodalmam, hogy nem akarok divatetoválást, de nekem a fentebb említett a vágyam. Szerintetek gáz a hátamra, betűvel írott tetoválás?
2011. jan. 15. 21:59
 7/21 anonim ***** válasza:

ha számodra jelentése van, NEM.:)

egy előző válaszoló

2011. jan. 16. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

szerintem minden tetkó gáz, amit csak azért tetováltatott oda vki mert tetszett egy szivecske, csillag, sárkány stb...

de ha már az jelent is Neked valamit, már teljesen más... én is tervezem majd, legkedvesebb, sajnos elhunyt kiskutyám arcképét magamra varratni. szóval: ha öreg leszel, ugyis minden 2. embernek lesz tetkója, és azt sztem nem fogod megbánni, ami jelent is neked valamit!:D

2011. jan. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

1 van eddig, nem bántam meg és 2 terv már a fejemben van.

Ha neked jelent valamit, akkor nem gáz, de például a csillagoktól, kínai jelektől rosszul vagyok.(De pl. kínai jel is lehet jó, ha jelentése van és ismered a jelet nem a netről halászod le)

2011. jan. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én leszek akkor a legkülönlegesebb!...Mert nekem nem lesz XDD Nah, de...alaposan válaszd meg a betűtípust:) Elképesztő rondaságokat képesek az emberek magukra tetováltatni.
2011. jan. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!