Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tetoválás. Megbántad?

Tetoválás. Megbántad?

Figyelt kérdés

Már évek óta szeretnék egy tetoválást. Nem hivalkodót, hanem önmagamnak, egy hozzám közel álló latin bölcsességet szeretnék. Mivel helyigényes (hosszú) ezért a hátamra gondoltam. Szerintetek jó ötlet? 30 év múlva milyen lesz?


25/f


2011. jan. 15. 21:17
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Előző jól mondja, ha az ember számára jelent is valamit amit csináltat akkor nem gáz és nem is ciki. Nekem lassan 3 éve van a lapockámon egy sárkány és még mindig nagyon szeretem mert évek óta ezt szerettem volna és úgy gondoltam mivel ennyi idő alatt is kitartottam a sárkány mellett, megcsináltattam. Öreg koromban meg nem úgy fogok öltözködni szerintem, hogy mindenki számára látható legyen bármely testrészem, kivéve a kar:D

Kérdező nem tudom azóta megcsináltattad-e de szerintem hajrá.:)

2011. júl. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!