Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tetoválás. Megbántad?

Tetoválás. Megbántad?

Figyelt kérdés

Már évek óta szeretnék egy tetoválást. Nem hivalkodót, hanem önmagamnak, egy hozzám közel álló latin bölcsességet szeretnék. Mivel helyigényes (hosszú) ezért a hátamra gondoltam. Szerintetek jó ötlet? 30 év múlva milyen lesz?


25/f


2011. jan. 15. 21:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

Ugyan csak 15 vagyok, de nekem már van tetkóm :) De persze csak egy pici, a kezemen egy hangjegy. De imádom, és sosem fogom megbánni :D

15/L

2011. jan. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
91%

sóhaj...


Harminc év múlva az összes most tetovált fiatal megöregszik, ergo tök általános jelenség lesz a sok tetkóval rohangáló vén csont. Többek között én is. Erről ennyit. Ja és nem bántam meg!!!!

:)))

2011. febr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
ha betöltöm a 18-at az lesz az első hogy rohanok egy tetkószalonba kiskutyám nevét szeretném pici betűkkel a csuklómra mert ő az életemben a legfontosabb és még a családomnál (szüleimnél) is jobban szeret engem.. és még a tarkómra szeretnék egy pici hangjegyet mert a zene tölti ki az életem felét. :)és már most tudom 16 évesen hogy nem fogom megbánni
2011. febr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
jajj már. 14évesen kaptam egy tetoválás ballagásra, nagyon nem bánom még most se, mondjuk még csak most lesz 1éves, és ha valakinek nagyon megtetszik egy minta akkor lehet az érdekébe tenni, hogy ne változzon a véleménye, csak minden ugyan úgy kell csinálni mint az előtt, nekem így ez a véleményem, azóta van még 2, és 15éves vagyok 3tetoválással, és most lesz a 4., sokan nem gondolják rólam, hogy van és akkor meg vannak lepődve mikor mutatom vagy mondom nekik, és piercingem is van, nem is 1, 4db van összesen. nekem így ez a véleményem, tök mindegy, hogy mikor csináltatja az ember, vagyis ha engedik és akarja, és lány voltam.
2011. febr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Nem fogod megbánni, ha olyan mintát tetováltatsz, ami csak a tiéd. Egy tökéletes tetoválót kell keresni, aki érti a dolgát és egy kis pluszt visz bele, nemcsak másol. Lehet az ilyenek nagyon drágán dolgoznak, de hosszútávon megéri. Az én mintám nem nagy, 30 ezer volt, de nem csak egy sima tetoválás, hanem olyan mint egy műalkotás. Na ezt soha, semmilyen körülmények közt nem fogom megbánni..:)
2011. márc. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
2 van. a lábfejemen egy szöveg , azt nem bántam meg, azt kb 1 hónapja csináltattam. de van 1 a jobb csuklóm belsején, és azt nagyon megbántam 13 éves csináltattam ....
2011. máj. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
utolsó, elárulod, mi van a csuklódon?
2011. máj. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
hh
2011. máj. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

01-15 21:51 választ én írtam.

2 napja csináltattam a másodikat. Bár nem pont úgy néz ki rajtam, ahogy azt elképzeltem, de nem bántam meg.

2011. máj. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nekem is van, és nem bántam meg. Az meg hogy milyen lesz 30 év múlva nem nagyon fog érdekelni. Akkor szerintem nem azzal fogok foglalkozni hogy mit gondolna az emberek. Örülni fogok ha lesz fogam egyáltalán :D Egyébként visszatérve, az elcsépeltnek titulált tetoválásokhoz (csillag stb). Egyáltalán nem elcsépelt, csak a sok kis divatmajom miatt gondolják ezt az emberek. Azoknak mindegy mit, csak tetováltassanak magukra. Szerintem egy szépen elkészített csillag is lehet mutatós. Én 23 éves vagyok és két piros masni van a csuklómon. Nem azért tetováltattam mert mindenkinek ilyen van (bár a környezetemben, sőt amerre járok senkin nem láttam még), hanem megrögzött masni őrült vagyok. Így vagyok a kitűzőkkel is :)
2011. jún. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!