Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha hosszú hajad volt, és...

Ha hosszú hajad volt, és levágattad, megbántad?

Figyelt kérdés
Derékig érő sötétbarna, dús hajam van. Egészséges, de már nagyon unom, ilyen 4 éves korom óta, most 28 vagyok. A hétre bejelentkeztem fodrászhoz, lépcsőzetesre szeretném vágatni. Félek, hogy utána megbánom.
2009. márc. 9. 10:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%

Nekem egyszer kb a lapockámig ért , vissza akartam vágatni 3-4 cm t max. Akkor mentem új fodrászhoz. Mutatta is, hogy 3-4-5 öt vág. Úgy mentem ki, hogy 15 cm-rel rövidebb hajam volt. Őrjöngtem, mivel nagyon lassan nő a hajam.

Most majdnem a derekamig ér már, de azóta nem mertem fodrászhoz menni. Azonban mosás után negyed órán át fésülöm, és már egy fokozattal könnyebb fésülésnek is örülnék. Így elterveztem, hogy én is levágatom lépcsőzetesre, főleg, hogy ne lapuljon le. De nem tudom még kihez menjek. Akihez jártam 10 évig, vagy több, ahhoz már nem mehetek így vissza. :S

De nem tudok megbízni bennük.

De szerintem nyugodtan vágasd le, jobban fog kinézni, és nem lesz unalmas, gondolom neked is lapul. Max ne vágass sokat az aljából.

2009. márc. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Gimibe elsőbe mentem, amikor levágattam, fenékig érő volt, vállig érő lett. Megbántam. Másodjára nem bántam meg, de most megint hagyom megnőni, most a hátamig ér. De szerintem a fokozatos az jó, nekem tetszik, az enyém is az.
2009. márc. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kicsi korom óta volt hosszú a hajam, derekamig ért. Cca 2 hónapja vágattam le,vállig ér, megbántam. Több okom is volt, hogy levágattam, logikus döntés volt. Hajmosásnál kihasználtam a 80 l es boylerunkat, a férjemnek csak hideg víz jutott. Mivel kicsi babám van, időm rá, hogy rendbetegyem, fésülgessem, ápolgassam, semmi nem volt. Legtöbbször egyszer végigfésültem, aztán be lófarokba. Tulajdonképpen ezt untam meg. De még egyszer nem biztos hogy megtenném. Most újra növesztem;) Szerencsére már most látszik hogy nő. Még egy tipp: Ha még nem volt esküvőd, addig ne :) Csak hosszú hajból lehet olyan igazi gyönyörű kontyot rakatni.
2009. márc. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
én mosz 38 vagyok, majdnem derékig ér gimiben volt rövid, alig vártam, hoyg nőjön ( általánosban is hosszú volt), azóta max. rövidegbbre de nem rövidre vágatom. ha meg nem is bántam a vágatásokat, mindig visszanövesztettem.
2009. márc. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem nem csak kontyos haj a jó esküvőre.

Én nem rakom kontyba az tuti, ha meggondolom magam valaha is és férjhez megyek.....bár az még minimum 10 év.


De most ne ess nekem, csak véleményem mondtam el.

2009. márc. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Én akárhányszor vágattam mindig nagy ugrásokban csináltam. Fenékig érő helyett lett vállig érő, vállig érőből 5 vagy 2 centis.. És nem bántam meg, felfrissülés volt és jó érzés, és nem kellett sokat bíbelődni a hajammal. Most is általában úgy van, hogy növesztem fél évig fülig érőig, aztán nyáron jön az elborulás, és lenyírom tüsire.
2009. márc. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Lesz ami lesz, levágatom. Nekem is pici babám van. Volt már eskűvöm, meg válásom is. Lehet, pont ezért akarok váltani. Az én hajam is lelapul. Kinéztem egy frizurát, Eva Longoria haja tetszik, ill. még akkor tetszett mikor hosszabb volt.
2009. márc. 9. 11:46
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ha valtozasra vagysz,akkor tedd meg, imadni fogod!
2009. márc. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

nekem kb, váll alatti volt, szóval olyan hát közepe felé ért.

levágattam és egész a nyakamig lett levágva :(((

eldöntöttem, hogy soha többet nem fogok ilyen rövidre nyíratkozni, mert nagyon lassan nől a hajam :(((



de szerintem te nem fogod megbánni, egy kis változatosság pedig sosem árt - szerintem

2009. márc. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hátam közepéig ért a hajam...és levágattam a nyakamig (amilyen Tóth Gabinak volt) eleinte tetszett...aztán nőni kezdett és sehogy sem állt. Mai napig ha meglátom a hosszú hajas képemet bőghetnékem van. Nem tudok várni míg megnő, és vettem póthajat! :D
2009. márc. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!