Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan lány akinek...

Van itt olyan lány akinek eredetileg sötétbarna a haja és befestette szőkére? Mennyi ideig tartott míg rászántad magad, megbántad, mit szóltak a közeli hozzátartozóid hozzá?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
ha barna hajad van, valószínű, hogy a bőrszínedhez nem illik majd a szűke szín
2010. júl. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én először csak szőke csíkokat melíroztattam, aztán egyszer a fodrászom rábeszélt, hogy fessük be az egészet szőkére. Az akkori pasim mikor hazamentem dobott egy hátast, de igazából úgy voltam vele, hogy ha nagyon nem jön be, akkor visszabarnulok. Na, utána kb 4 évig szőke voltam, ami nagyon imádtam, de mostanra kicsit ezt is meguntam. A férjem egyébként szőkén ismert meg, és nagyon ellenezte hogy visszabarnuljak... Kb fél éve szenvedek a barnulással: rettenetesen elkezdett törni a hajam ráadásul mindig ledobja a hajam a barna festéket, úgyhogy kénytelen vagyok lenöveszteni. Tulajdonképpen nem bántam meg a 4 évnyi szőkeséget, de a "visszacsinálása" szörnyű procedúra. :(
2010. júl. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem derékig érő eredeti barna hajam volt,a szőke festék ugy tönkretette,hogy nyakig vissza kellett vágni,azóta is bánom,NE CSINÁLD!!!!!!!!!!!és 3 éve növesztem vissza a hajam,hogy ugyan olyan szép legyen mint volt!!!!!!!!!!!
2010. júl. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, illetve voltam. Nagyon sötét volt a hajam, de azért lettem szőke, mert változtatni akartam, bár nem az én ötletem volt, hogy szőke legyek. Először csak szőke melírcsíkok voltak a hajamban, de aztán 1 éven belül teljesen szőke lettem. Nem bántam meg egyáltalán. Elég hamar megszokták az ismerőseim. 5 évig voltam szőke, de most már újra barna a hajam 1 éve, és rájöttem, hogy sokkal jobb, mint a szőke volt:)
2010. júl. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Maradj az eredetinel, legfeljebb egy kis vilagos tincset meliroztass.Az enyem is tonkrement:(
2010. júl. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Második vagyok. Azoktól kérdezném, akik már visszabranultak, hogy festéssel vagy lenövesztéssel sikerült? Illetve még az is érdekelne, hogy mikor ment tönkre a hajuk? Mert nekem míg szőke voltam tök egészséges volt, de amikor befestette a fodrászom (fél év alatt kb 3-szor)nekem akkor ment tönkre, most a szép hosszú hajamat siratom, ugyanis a fülemig vissza kellett vágatni. :(
2010. júl. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!:)

Nem platinaszőkére szeretném befesteni hanem valami ilyesmire:

1. [link]

(ez inkább szőkésbarna)

2. [link]

3. [link]

4. [link]

De nem tudom most kicsit elbizonytalanodtam, szeretnék változtatni de nem akarom, hogy tönkremenjen a hajam.

Pedig már régóta kacérkodok azzal a gondolattal, hogy szőke legyek!:)

2010. júl. 26. 15:33
 8/11 anonim válasza:
Én úgy lettem újra barna, hogy először visszafestettük, persze nem az eredetire, hanem csak világosabb barnára. Nyár volt és sajnos nagyon hamar kivilágosodott, utána kb. még 2x volt befestve, utána meg már elegem lett és hagytam lenőni,de ahogy nőtt le, úgy tűnt mintha be lenne melírozva:). Viszont nekem ugyanakkora a hajam mint mikor szőke volt, 1 cm se lett belőle levágva. Pedig azóta teljesen visszanyertem az eredeti sötét barna hajamat!
2010. júl. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem sötétbarna hajam volt, de nem szép, mindig utáltam. A szőke nagyon tetszik, bár sokáig tartott, amíg elértem a kívánt színt, mert a szöszke előtt feketére volt festve a hajam. Nem bántam meg, nem ment tönkre (pedig vasalom is, naponta):)
2010. júl. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem eredetileg világos hamvasbarna a hajam, tehát mindenki barnán ismert meg. Kék a szemem világos szemöldök és fehér bőr. Én sokáig szőkén el sem tudtam képzelni magamat. Aztán fokozatosan szőkültem, sima hamvasszőke hajfestékkel. A középszőke áll a legjobban, de a természetes szőke is jól áll, sőt akik így ismertek meg, azt hitték, hoy természetesen is ilyen vagyok.

A nagyon világos szőkét azért nem szeretem, mert nagyon gyorsan van lenövés.(

Ha fehér a bőröd világos a szemed(kék, zöld, mogyoróbarna) és a szemöldököd szőkésbarna, vagy világosbarna, jól állhat a világosabb haj.


Én nem bántam meg, sőt, fújjogtak, amikor beszíneztem sötétre.

2010. júl. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!