Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek megbánom ha...

Szerintetek megbánom ha levágatom a hajam? Ti megbántátok?

Figyelt kérdés
Derékig érő hajam van, de már nagyon elegem van belőle. Elég vékony szálú, hamar töredezik, álladnóan kócos, ha este kifésülöm, reggelre tiszta kóc, pedig már kipróbáltam mindenféle balzsamot, sampont. Egyszer be volt festve szőkére, főleg azóta ment így tönkre. Az már lenőtt, kb a fele szőke csak, elég hülyén is néz így ki, de már nem akarom többet festeni. Arra gondoltam vágatok bubit. Ma estére vagyok bejelentkezve a fodrászhoz, de félek, hogy meg fogom bánni. Vagy 10 éve növesztem, mert baromi lassan nő, de túl sok a baj vele, nincs se időm, se türelmem, se kedvem ennyit bajlódni vele. Teljesen egyenes a hajam, a bubival nem sok bajom lenne. Szerintetek?
2011. ápr. 7. 12:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem tudnál egy képe felrakni róla? Úgy könnyebb lenne megmondani!
2011. ápr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Nekem már volt ilyen bubi frizurám és nekem nem volt sok gondom vele, de most kicsit váll alá érő van és nagyon szeretem :) Szerintem addig vágasd le amíg a szőke rész van, ha csak a fele olyan akkor az elég hülyén nézhet ki, viszont akkor vágasd le addig és az nem olyan kicsi. Utána majd eltudod dönteni legyen-e még kisebb. :DD
2011. ápr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

A hátközépig érő gyönyörü barna hajamból vágattam tüsi (kb 2-3 cm ) szőkét! és ez volt életem egyik legjobb döntése!

A haj Visszanő!!!

2011. ápr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Jézusom, ne is gondolkodj ezen! Ha te magad is utálod, akkor miért bánnád meg? Az alapján, amit írtál, ennél már csak jobb lehet! Ha levágatod lapockáig, az nem lesz drasztikus, de mindenképp szebb lesz. A mostanit nem fogod sajnálni, hidd el, jó lesz! ;)
2011. ápr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Levágattam bubira és nagyon jó lett:D Nekem is és midnenki másnak nagyon tetszik, nem bántam meg.

Köszi a válaszokat!

2011. ápr. 9. 01:22
 16/16 anonim ***** válasza:
Naa, örülök neki! :)
2011. ápr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!