Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elvan töredezve a hajam a...

Elvan töredezve a hajam a hajvasaalástól. Ha levágatom mi értelme van, ha ugyanúgy vasalom? ( az a célom egyébként hogy nőjön)

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vágasd le a töredezett részeket és utána NE vasald, vagy legalábbis csak nagyon ritkán és használj hővédőt. Csak tönkreteszed a hajad a sok vasalással.. ^^
2011. jún. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne vasald,csak,ha van frufruf azt,hidd el a hullámos/göndör haj is nagyon szép,az egyenes már unalmas szerintem.
2011. jún. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vágod le a töredezett végét , és naponta vasalod 200 fokon,előbb utóbb vissza fog törni a hajad,és nézhetsz 4 felé.... letörik jó 5 centis rész,meg amit le kell vágatni utána.. és akkor leszel szép, ha alapból rövid a hajad .Szóval.. nem nagyon éri meg vasalni.
2011. jún. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vagy vasalod, vagy növeszted.

Ebben annyi a logika, mintha azért ennél minden étkezés után még két szelet tortát, mert fogyni akarsz. :DDD


Már nem is divat évek óta, csak nálunk akar még mindig mindenki ugyanúgy kinézni, mint a többiek. :(

2011. jún. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

igazat adok a többieknek. minek csesznéd el a hajad? vágasd le a töredezett részeket, majd utána használj hajpakolásokat, balzsamokat, otthoni "csodaszereket" szóval ami kedvez a hajadnak.. ha nagyon muszáj vasald NÉHA de akkor se 200 fokon hanem max 180-on..

nekem alapból hullámos néhol már göndörbe átcsigázó hajam van.. azt hittem nem szép, nem becsültem meg.. majd sokat vasaltam és már nem olyan különlegesen hullámosodik be mint akkor.. de így is szép, csak bulikhoz vagy nagyobb alkalmakhoz vasalom már. és senki nem mondta h jesszusom,hogy nézel ki hogy nem hót egyenes a hajad?!!

:P

2011. jún. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha el van töredezve a hajad a vasalástól, akkor ne vasald... nem értem ezt a vasalásmániát, nem néz ki a haj természetesen sem sokkal rosszabbul... legyél okos, és inkább a hajad egészségére koncentrálj, mint arra, hogy hűűűű, de trendi legyél, és legalább egy kicsit pihentesd a hajad... ha röviden is vasalod, lehet, hogy olyan gyorsan el fog törni, hogy nem fog szépen megnőni...
2011. jún. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!