Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek megbánom ha...

Szerintetek megbánom ha levágatom a hajam?

Figyelt kérdés
Derékig érő hosszú dús hullámos sötétbarna hajam van. Mindenki dicséri hogy mennyire szép hosszú. Nekem is tetszik hogy ilyen hosszú, de nincs fazonja. Szerintetek ha fokozatot vágatok meg egy félfrufrut, de a hosszán nem igazán változtatok, akkor megbánom? Félek attól hogy utána mindig vasalni kell. Szerintetek mit csináljak? Lécccci adjatok jó ötleteket tapasztalatok is jöhetnek.
2011. júl. 16. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
alapból milyen a hajad? göndör vagy egyenes? amúgy szerintem a derékig érő az már túl sok, valahogy nem is tudom elképzelni, hogy nem totál káros a vége. nekem is van ismerősöm, akinek nagyon hosszú. és tényleg nem szép, nincs fazona. szerintem kérdzed meg fodrásztól, hogy mit lehetne belőle csinálni, vagy neten nézz képeket hosszú hajról, és talán eltudod dönteni:)
2011. júl. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem :) Csak lesz egy kis formája,de a hossza ugyanúgy megmarad. Nyugodtan csináltasd meg.

Amúgy nekem is ugyanilyen hajam van,és csak nagyon ritkán vasalom,úgyhogy ez sem lehet gond. Csak annyi,hogy ha jobban megszedeted,akkor jobban begöndörödik.

2011. júl. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

most gondoljak az én esetemre? szép hosszú egyenes mellbimbóig érő hajam volt ,míg én is meguntam és gondoltam vágatok bele fokozatokat.Utálom! össze vissza hajlik ha kivasalom akkor se olyan jó mint régen volt:(

de te tudod lehet nekem volt rossz a fodrászom.CSak nem értem másnak olyan szögegyenes marad a haja miután ki van vasalva.:(

2011. júl. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem félfrufrut hanyagold! Nagyon eredeti lehetsz igy a hajaddal, nem olyan 'tucat'.

A fokozat jó ötlet, de attól függ hogy mennyire nagyot akarsz, milyen fentről kezded.

Szerintem kb lapockától,fentebbről ne.

Biztos nagyon szép hajad lehet:)

2011. júl. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Félfurfru az ok, azzal nem lesz gond. ha azt a picit vasalod is nem lesz semmi baja (tapasztalat)

viszont fokozatokat ne, szerintem egy hosszú haj úgy az igazi ha minden egyes tincs ugyanolyan, ráadásul össze-vissza fog állni.

2011. júl. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

le ne vágasd :OO

nekem is hosszu hajam volt,levágattam még régebben és nagyon megbántam :(

most a vállamig ér :S

2011. júl. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat! Fogalmam sincs hogy mi lesz mert ma kellene mennem a fodrászhoz, de lehet kihagyom. A frufruról letettem, az nem kell. De egy kis fokozat nem ártana. Akkor is csúnyán áll a fokozat ha nincs annyira megritkítva a haj? vagy akkor jobb??
2011. júl. 17. 09:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!