Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha befestetem a hajam barnáról...

Ha befestetem a hajam barnáról vörösre és később megbánom, akkor vissza lehet festeni barnára? Vagy többé nem lesz ugyan olyan? 19L

Figyelt kérdés
ha most elkezdem festetni örök életemre festetnem kell?
2011. febr. 15. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha egy idő után megunod akkor visszalehet festetni az eredeti hajszínre de sokat kell várnod hogy lenöjjön a festett rész
2011. febr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát ez jó , akkor most vissza lehet festetni vagy meg kell várnom még lenő???
2011. febr. 16. 13:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha találnak ahoz hasonló festéket vagy ugyanolyat akkor visszalehet
2011. febr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

nekem is barna volt a hajam és (természetes)vörösre csináltattam de rájöttem hogy nem akarok festetett hajat ezért vissza mentem barnára azóta 3x lett barnára festve az utolsó festésnél jó sötétre festettem mert ugyebár fakul a szine és akkor lesz kb ugyan olyan szine mint az enyémnek alapba ,tehát nem látszik hogy növesztem lefele .


igen sajnos ha nem szinezövel csinálod a vöröset akkor utána már csak festéssel és lenövéssel lehet ujra barna :l

2011. febr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!