Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kékszesz jó a pattanásos...

A kékszesz jó a pattanásos bőrre? Ha nem mi történhet ha használtam?

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Mi az a kékszesz?
2009. jan. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
Én is pont ezt akartam kérdezni, hogy mi az a kékszesz?
2009. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
34%
nem a legmegfelelobb szer erre , de enyhit kicsit azer a pattikon:P
2009. jan. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
egézségügyi alkhol talán...
2009. jan. 27. 21:25
 5/8 anonim ***** válasza:
42%

Ja, vagy úgy...


Abból is van többféle gondolom, %ok alapján.


De mindegy, mert az alkoholt sosem szabad arcbőrön alkalmazni! Mert szárít és ráncosodni is fogsz tőle. Ezért nem jók pl. az alkoholos arctonikok sem. Tehát a pattanásokat nem fogja eltüntetni, max fertőtleníti, de több kárt csinálsz, mint hasznot, mert hosszútávon nagyon szárít és majd hámlani fog az arcod. Persze pattanás száraz bőrön is van... Ne ezzel kezeld a pattikat.

2009. jan. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom miért pontoztátok le azt, aki az alkohol szárító hatásáról írt.NEM használunk alkoholt, arcszeszt, arcvizet pattanásos bőrre!!Szétszárítja a bőrt és a faggyúmirigyek még jobban fognak működni,mert azt az infót kapják, hogy szárazság van odafent srácok, de mivel a felgyorsult elszarusodási folyamat miatt nem fog tudni kiürülni a bőrfelszínre a faggyú, némi Corine baktérium segítségével kialakul ugyanúgy a pattanás..Tehát a pattanásos bőrt nem kell alkohollal macerálni.Ha esetleg fertőtleníteni kell helyileg, akkor H2O2 3%-ban.
2009. jan. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Én se tudom, miért pontoztak le :)
2009. jan. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

És mi a helyzet azzal, akinek alapból nagyon zsíros a bőre? az használhat, mert ez kissé szárítana rajta?

(bocsi, hogy kérdésre kérdéssel...)

2011. dec. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!