Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egy olyan fehérjére vagy...

Egy olyan fehérjére vagy tömegnövelőre lenne szükségem amitől nem leszek pattanásos van ilyen? Régen a Biotech Ultra Whey Pro használtam de kipattogtam tőle .

Figyelt kérdés
Kb 2 év kihagyás után újra elfogok kezdeni gyúrni .Most céljaim vannak .Lenbe rakom az étkezést és normálisan teremben fogok edzeni.Tudtok ajánlani egy olyasmi fehérjét vagy tömegnövelőt ami nektek bevált és nem pattogtatok ki tőle ? Olyat is írhatok hogy X termektől kipattogtatok és váltottatok Y ra és attól már nem ! Sajnos érzékeny a bőröm nagyon a zsíros olajos dolgokra ezért félek előre.Ultra Whey Pro csokisból már 2 adagtól másnap jöttek ki az államra szép számmal a pattanások.Mivel a gyúrás nagy része a fehérjétől függ ezért hogy oldjam meg a napi 150 gramot ha nem tudok tömegnövelőket alkalmazni ? Mi a véleményetek a Scitech Jumbo tömegnövelőről ?Növényi fehére jó lehet ? Creatinal és NitroX el használnám ! Kérem segitsetek ! Bodybulder oldalt olvasgattam és nem tudok választani tömegnövelőt ! Kérem aki nem lát bele ebbe a sportba és csak azt tudja mondani hogy Natúran edz az ne is írjon ! Nem barom ember vagyok csak munka és suli mellet nem tudom megoldani az állandó evést.Amiket felsoroltam nem szteroidok boltban kapható bevizsgált engedélyezett étrendkiegészítők.
2009. júl. 6. 02:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Énis Biotech Ultra Whey Pro-t hasznátam, olcsó volt és finom is.. pedig sokan fikázták hogy hányás íze van. Pattanásom nem volt tőle.. viszon tavaj valamikor megváltoztatták az ízét és azóta nekem is hányingerem van tőle.


Szerintem neked kellene kipróbálnod hogy mi izlik neked és mi az amitöl nem kapsz pattanásokat, mert ez emberröl emberre más. Tényleg annyiféle van, ki kell próbálnod!

2009. júl. 6. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!