Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos a bőröm sok féle...

Pattanásos a bőröm sok féle krémet használtam most voltam bőrgyógyásznál és írt fel Sébium AKN, Sébium AL, Sébium MOUSSANT és Diferrin krémet kozmetisukhoz járok arctisztitásra 6 hetente a bőrőm nagyon zsíros és pattanásos Ez jó lenne az arcomra?

Figyelt kérdés

Szerintetek jó lenne ha használnám??Nagyon fontos lenne 1 lány arcom miatt nem jár velem :( és ha minden jó lesz kb mennyi idő és menyire tisztulna meg??olyanra mint más más pasi arca vagyis teljesen rendbe??ksözönöm

Lehető a legcsúnyább az arco!!!


2011. jan. 3. 14:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A bőrgyógyász által felírt krémet a faggyúmirigyeket szabályozzák,én nem vagyok híve a gyógyszereknek.A kozmetikusnak idő kell és Te is,hogy a bőrödet rendszeresen ápold.Vegyél otthonra agyag vagy teafaolajas pakolást.
2011. jan. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ezek mind mind krém és igen azt tom h rendszeresen kell használni stb de kb mégis mennyi idő meg az agyag meg a másikat hol lehet kapni és mennyibe mert megnéztem amit csak felírt 12ezer + a kozmetika
2011. jan. 3. 15:29
 3/16 anonim ***** válasza:
Ami nekem bevállt és millió ember használja már: Ilcsi termékek. Google- Ilcsi, ott kidobja az oldalt. Utána tudsz nézni, hogy neked melyik lehet a legjobb termék és vatera.hu-n vagy teszvesz.hu-n megtudod vásárolni őket. Természetes alapanyagokat tartalmaznak ezek a készítmények. Én a fekete szappant használom, egy-két nap alatt leszárítja életem legnagyobb pattanását is. Rendszeresen használom már egy ideje és így nem is jönnek elő a pattanások. Egy próbát megér én úgy gondolom.
2011. jan. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
értem nagyon szépen köszönöm a válaszaidat
2011. jan. 3. 15:35
 5/16 A kérdező kommentje:
és akkor szted a fekete szappan nekem is megfelelne ?? vagy ha tudsz többet mondani róla msn en felvehetsz
2011. jan. 3. 15:37
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség! Pont hogy nem ajánlatos mindenféle hülyeséggel krémezned magad, mert még jobban elronthatod a bőröd minőségét. Én a bőrgyógyászra hallgatnék.Az, hogy valakinek kijön egy pattanása,és leszárítja a xy krém, az egy dolog. Nekem is elég pattanásos volt a bőröm tini koromban, és kenhettem bármivel. A bőrgyógyász írt fel krémet, már első hónap alatt láttam változást! De tényleg akinek nagyon pattanásos az arca, az már hormon zavar, azt nem viszi le akármi. Amúgy meg majd kinövöd!
2011. jan. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
akkor mind a 4 krémet használjam??amit felírt??
2011. jan. 3. 16:35
 8/16 A kérdező kommentje:
figyu már használom ezt a Sébium MOUSSANT ot és vártam egy kicsit amikor az arcomra kentem majd lemostam most 3 perc múlva összehúzza az egész arcomat számat alig tom kinyitni :É normális ez ??:O
2011. jan. 3. 18:31
 9/16 anonim ***** válasza:
szerintem normális. Valószínűleg szárít, nem?
2011. jan. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs most használom elöször és most rákentem a Sébium AL t és most meg csíp :S szted?
2011. jan. 3. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!