Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanasos az arcom. Mar...

Pattanasos az arcom. Mar minden hasznaltam de semmi sem hat. Fogamzasgatlot szeretnek feliratni remeleve h az segit. Melyiket hasznaljatok? Ilye problemahoz

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 16:55
 1/4 Harmoka ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, a 15 éves lányomnak volt ilyen problémája. Bőrgyógyász segített. 6 hónapig kellett egy gyógyszert szednie (nem fogamzásgátló), már a második hónapban kezdett látszani, hogy használ. Kapott még kétféle gyógyszert az egyik egy folyadék a másik egy krém. Ezeket kell még most is a kezelés fenntartásaként használnia. Közben kozmetikus tisztította az arcát, a doki havonta megnézte. hat hónap után abbahagyhatta a gyógyszert, még egy lézeres radírozás sorozatot kapott, hogy a nyomai is eltűnjenek a pattanásainak. Magánorvosként kezel, ha érdekel tudom ajánlani, mert nagyon bevált. Tavaly novemberben voltunk először, és most teljesen sima az arca.
2010. dec. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
17 multam..en mar minden kremet kiprobaltam..nekem is most a borgyogyasz felirt egy kremet es egy lemosot meg gyogyszert is..hasznal mert mennek el de helyette mindig jonnek ujak es ujabbak..egy honapja hasznalom..
2010. dec. 17. 18:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom Sotret v Roacuttan... Az első 1-2 hónapban általában ront a helyzeten, de úgy kb fél év után abba lehet hagyni. Van akinek utána ugyanúgy visszajön amúgy. De csak ezért ne szedj hormonokat, fpleg, hogy ilyen esetben Cypromixet szoktak felírni, az viszont többet árt, mert régi vacak, csak bekavarná a szervezeted.
2010. dec. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bioptron lámpa,esetleg Sensolite kezelés (ez fénykezelés,befekszel egy ágyba,ami olyan mint 1 fekvő szoli 20 perc,persze több alkalom kell,nekem bevált)Nézz utána a neten.Több ilyen centrum is van.
2010. dec. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!