Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikortól lehet szedni a...

Mikortól lehet szedni a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Úgy értem nekem most megvan, de szeretném felíratni, csak nem tudom, hogy mikor lehet elkezdeni szedni? Amikor megjön akkor az elsőt vagy bármikor el lehet kezdeni? (léci, értelmes válaszokat)
2011. júl. 22. 07:00
 1/3 anonim ***** válasza:
A legtöbb tablettát a menstruáció első napján kell elkezdeni szedni. Tehát, ha te most menstruálsz, akkor ebben a hónapban lekéstél róla. Írasd föl, váltsd ki és a következő mensid első napján vedd be az első szemet.
2011. júl. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A nőgyógyászod vizsgálat után/közben el fog mindent!! mondani. De egyébként igen a menstruáció első napján kell elkezdeni és elvileg 10 nap után védet vagy.De szerintem biztosabb megvárni a következő hónapot.

Jah és ha a nődoki mégse mondja el akkor kérdezz rá nyugodtan. EZ a kötelezettsége:)

2011. júl. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. júl. 22. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!