Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet, h azért jöttek elő a...

Lehet, h azért jöttek elő a pattanások, mert abbahagytam a fogamzásgátlót? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Vmi hatásos módszert, krémet, bőrtisztítót, bármit ajánljatok légyszi. A mellkasomon soha nem volt :( Az arcra+

mellkasra.


2011. jan. 18. 08:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Tuti azért jöttek ki.

Drasztikusan változott a hormonháztartásod.

Csodaszer sajna nincs ellen

2011. jan. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szia! tuti, hogy azért jöttek elő ! én pár hónapja hagytam abba, és nekem is sok a pattanás az arcomon, mellkasomon és hátamon. nekem is jó lenne valami ötlet.

20/L

2011. jan. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lányok, van egy rossz hírem, ez csak akkor fog meg szűnni, ha a gyógyszer teljesen kiürül a szervezetetekből! Ahhoz hogy ez gyorsan történjen, méregtelenítetek kell.
2011. jan. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ha újra elkezdem szedni, akkor elmúlik?

Méregtelenítésre mit javasolsz?

2011. jan. 18. 12:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, de ne szedd újra csak ezért. Méregtelenítésre jó a perricone diéta. Illetve mindennap egyél meg 3 almát. Ha írsz nekem egy emailt szkennelek neked méregtelenítős programokat.
2011. jan. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Egy méregtelenítő diéta hasonló okokból nekem is jól jönne! :)
2011. jan. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Megnéztem... Ez az, amelyik "halételekben gazdag" diéta? Nem szeretem a halat :(
2011. jan. 19. 07:18
 8/10 anonim ***** válasza:
akkor tibeti diéta? az sokkal gyümölcsdúsabb!
2011. jan. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az sokkal jobban hangzik! :)
2011. jan. 19. 08:00
 10/10 anonim ***** válasza:

én 10 hónapig nem szedtem

és még mindig ragyás voltam

:(((


ezért elkezdtem újra, mert már lelkibeteg voltam hogy a mellkasomat hátam felső részét is alapozóznom kellet.

és nem tudtam semmilyen kivágott cuccot hordani, mert borzasztó volt a bőröm.

2012. febr. 9. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!