Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kép alapján ez fejtetű?

A kép alapján ez fejtetű?

Figyelt kérdés

[link]


Sziasztok. Már 4. Napja tudom, hogy tetves vagyok. Kezeltem paranit samponnal, de még tetves vagyok, hisz rengeteg a serkém. Ma kimentem a napra és láttam, hogy 2 ilyen mászkált a karomon, plusz 1 halott volt a lábszáramon.

Tegnap is a napra mikor kimentem, akkor jött elő, 4-et találtam.


A jobb oldali átlátszó szárnya nincs a fotón, mert ahogy megfogtam leszakadt. De azt olvastam a fejtetűnek nincs szárnya ,akkor most mi van?:|



2023. szept. 8. 20:04
 1/8 anonim válasza:
Kép alapján már amennyire ki lehet venni ez nem tetű. Voltam már tetves nem is egyszer a munkámból kifolyólag sajnos. Rengeteg tetves gyerek vesz körül.
2023. szept. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Amúgy a tetű nem fog a karodon és a lábadon sem mászkálni, csak a fejbőrrel kompatibilis a kis rohadék. Első válaszoló voltam.
2023. szept. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tetu - akar fejtetu, akar ruhatetu, akar lapostetu - barhol lehet, ahol haj vagy szor van (akar a nemi szervek kornyeken, vagy a honaljban, de meg a szakall es a bajusz sem kivetel).

Viszont a kepen en sem tetut latok, ugyanis egyetlen tetu fajtanak sincs szarnya, es a legtobbszor barna, nem fekete. Csak akkor lesz fekete, ha befested a hajaddal egyutt, de szarnya akkor sincs.

Kerdezo, nem eleg, hogy hajat mosol, a teljes agynemukeszletet a parnaddal paplanoddal egyutt ki kellene mosni, a torolkozoiddel egyutt, amit ezalatt az ido alatt hasznaltal.

2023. szept. 9. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Természetesen azt is megtettem, illetve mindennap 3 órán át a párom szedegeti a sertéket.

Sajnos én is a munkahelyemen szedtem össze, óvoda.

2023. szept. 9. 09:15
 5/8 anonim válasza:
Erre csak az lenne sajnos megoldás hogy kitiltani a renitens tetvest az óvódából míg teljesen tiszta nem lesz a feje. Sajnos azonban a védőnők nem állnak bele senkibe sem. Inkább az vegye a tetű irtót aki normálisan gondoskodik a gyerekéről az helyett aki carik bele hogy megeszi a tetű a gyereket. Undorító.
2023. szept. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nagyon car érzés tudom. Mikor nekem volt először annyira undorodtam magamtól. Aztán megszoktam, most már mindig tartok itthon egy flakon sampont, a hajam pedig jól felkötöm ha dolgozni megyek. A gyerekeket pedig odafigyelve kell ölelgetni.
2023. szept. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
100%
Az a képen nem tetű, ez a kis állat kb. mindenkire ráesik ha kint van, rajtam is szokott lenni.
2023. szept. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, most már én nekem is kontyban van a hajam. Eddig lófarokban volt az oviban, de sajnos ezt már nem engedhetem meg magamnak.

Az ovisokat távolról ölelem azóta. Öleljék a derekam, de már most nem ölelem őket úgy, hogy a hajunk összeérhessen.

Én nagyon szeretem mikor bújnak, de ezt el kell engedni.

Kézfogás, arc simítás, derekam megölelése és kész.

Már most az ölembe se ültetem őket.:S

Szigorúbb szabályok és azóta én nézem a hajukat...

2023. szept. 12. 11:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!