Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fejtetű Megelőzése?

Fejtetű Megelőzése?

Figyelt kérdés
Van hatásos módszer a megelőzésre hogy ne is fordulhasson elő az hogy megtetvesedjek?

2021. aug. 29. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia. Férfi vagy nő vagy?
2021. aug. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Férfi
2021. aug. 29. 16:33
 3/11 anonim ***** válasza:
Mennyire szeretnél és mi lenne az a legrövidebb amit be mer vállalni?
2021. aug. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elnézést ezt nem pontosan értem. Nem nullásgépre gondoltam hanem praktikákra, és megvásárolható termékekre.
2021. aug. 29. 16:55
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Értem azt hittem ez is játszik mert ott alul belinkelt a hajvágás.

Most mekkora a hajad és milyen környezetben élsz hogy el szeretnéd kerülni a tetűt?

2021. aug. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak gyógyszertári megelőző sprék. Ha van a családban fejtetves, akkor mindent ki kell mosni, amihez a feje hozzáérhetett. Elhullott hajszálakon szoktak lenni az állatok és a serkék, szóval a gyakoribb porszívózás is ajánlott.
2021. aug. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5. Oldalt felgépelt felül 6-7 centiméter. Gimnáziumba járok, nincs kisebb testvérem aki oviból, bölcsődéből, stb... hazahozná.
2021. aug. 29. 17:10
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát ez a mostani hajad is jó akkor kicsit jobban oda kell figyelni mert hosszú. De ha annak a fenti 6-7cm csak a felét hagynad meg akkor nem hiszem hogy meg fog találni a tetű.
2021. aug. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Van tetü ellen sampon, ami véd is ellene, valami Elimax a neve, patikában kapható. Sajnos nem tudom, hogy menyire használ, olvass utána.

De szerintem nagyon kicsi az esélye annak, hogy elkapd. Főleg gimnáziumban. Vagy miért félsz ennyire tőle? Ha el is kapod, akkor samponnal hipp-hopp meg lehet tőle szabadulni - nem kell a nullás gép már.

2021. aug. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha azért írtad a kopaszságot a kulcsszavakhoz, mert az is egy opció számodra, akkor annál biztosabb módszer nem létezik.
2021. aug. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!