Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha enyhén szőrös lábbal...

Ha enyhén szőrös lábbal szoknyát és fürdőruhát viselek az elfogadható társadalmi szempontból?

Figyelt kérdés

Nincs bennem lázadás ezügyben, csupán kényelmetlennek és fájdalmasnak tartom a szőrtelenítési beavatkozásokat.

Jó, egyébként például férfiakon nem tetszik a szakál, szóval megértem, ha cserében legalább lábat és hónaljat illene gyepmentesíteni.


2022. márc. 8. 19:16
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
81%
19-es vagyok, tőlem nem kell elnézést kérned, nekem kifejezetten tetszik a szőr :) Drukkolok hogy kipróbáld szoknyában és minden rendben menjen, és elnyerje a tetszésed a dolog.
2022. márc. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Nálam teljesen rendben lenne ha mondjuk meglátnék egy szőrös lábú nőt, én nem tartom ízléstelennek. Ha így kényelmesebb akkor hajrá :D

Bár ez csak az én személyes véleményem.

2022. márc. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
24%

Kérdező, te egyszerűen csak lusta és igénytelen vagy. Ha nem tudsz alkalmazkodni a társadalmi normákhoz, szabályokhoz, akkor kirekesztett leszel, rosszabb esetben még gúny tárgyává is válsz. A hátad mögött 100%-ban ki fognak gúnyolni.


Egyébként feltűnési viszketegségben szenvedsz, hogy ennyire ki akarsz tűnni a tömegből?


Ne légy ennyire ódivatú, maradi és lusta. Miért akarod direkt megnehezíteni az életedet? Ha ilyen nagy a mellényed, akkor ugye tudod majd kezelni a csúnya beszólásokat, amiket ezért fogsz esetleg kapni? Most azt fogod írni, hogy igen, fogod tudni, de amikor a strandon mindenki előtt, nagy tömeg előtt leszel megszégyenítve?


Miért nem tudsz alkalmazkodni?

2022. márc. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
esetleg ha nagyon látványosan hippi vagy, akkor el van fogadva egyfajta lázadásként, egyébként az átlagember szemében gyakorlatilag az igénytelenséggel egyenlő (sajnos).
2022. márc. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
80%

Lesz aki elítél, lenéz, beszól, stb, de csak azért mert nincs jobb dolga és szánalmas az élete.


A szőrös láb pont egy olyan dolog, amihez senkinek semmi köze, mégis óriási ügyet csinálunk belőle. Ha valaki büdös, azt nehéz elviselni, de ha valakinek szőrös a lába, azt nagyon könnyű. Csak ne nézz oda, és kész.

2022. márc. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
75%
Kb. észre sem veszem, de ha mégis, akkor sem érdekel. Lányként nekem is szokott szőrös lenni, mivel csak alkalmanként szedem le.
2022. márc. 9. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem el. Nekem is szokott ilyen lenni,nyilván van akinek nem tetszik, viszont nekem sem tetszik mindenki. Ha strandon leszel, nézegesd a pasikat, pl milyen soknak ápolatlan a lába,körme, elhízottak, sörhas,stb. Nehogy ezek mondják már meg, hogy igénytelen vagyok, mert nincs leborotválva a lábam!
2022. márc. 9. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
72%

Nekem biztosan az jutna eszembe rólad, hog vegán vagy hippi vagy. Azt feltételezném, hogy dezodort se használsz, mert az nem természetes.


"Az enyhén szőrős láb" amúgy elég relatív. Láttam már nyáron nagyon-nagyon szőrős lábú nőt, akit egyes férfiak is megirigyelhettek volna. Igénytelennek tűnt, mert tényleg nagyon szőrős volt. Én speciel kifejezetten kellemetlenül érezném magam egy toppban, vagy újjatlan felsőben, ha nem vágnám le a hónaljamon a szőrt. Illetve rettenetesen zavarna, ha kikandikálna a szőr a bikini vonalnál a strandon. Nem tudnám így magam jól érezni. Ez magammal szemben az elvárás, mint a fésülködés, fogmosás, fürdés és tiszta ruha. De kinek mi. Ez mind az aktuális kordivat és egyéni hozzáállás kérdése.


Emlékezzünk, alapból a magas sarkút se a nőknek találták ki. Ha te így jól érzed magad, fel tudod magad így vállalni a barátaid, kollegáid, osztálytársaid előtt, akkor tégy így. Távolról sem csak a strandról van szó. Jó esetben tavasszal, nyáron is húzol fel szoknyát, toppot.

2022. márc. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem.
2022. márc. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
0%
Csak egy ötlet, csak a karjaidat meg a lábaidat borotváld, akkor fürdőruha sem kell.
2022. márc. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!