Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha enyhén szőrös lábbal...

Ha enyhén szőrös lábbal szoknyát és fürdőruhát viselek az elfogadható társadalmi szempontból?

Figyelt kérdés

Nincs bennem lázadás ezügyben, csupán kényelmetlennek és fájdalmasnak tartom a szőrtelenítési beavatkozásokat.

Jó, egyébként például férfiakon nem tetszik a szakál, szóval megértem, ha cserében legalább lábat és hónaljat illene gyepmentesíteni.


2022. márc. 8. 19:16
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
21%

Kérdező, a szag másnap reggelre eltűnik, ha előző este szőrtelenítesz.


Vágd le kisollóval akkor.


Egyébként ha te már eldöntötted, hogy úgysem szőrteleníted a lábad, mivel mindenre tudsz valami kifogást írni, akkor miért írtad ki a kérdésed?

2022. márc. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim válasza:
50%
Attól függ. Férfi vagy, vagy nő? :D
2022. márc. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
27%
Ui. egy igényes nő szőrtelenít.
2022. márc. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
70%
Nem. "Társadalmi" szempontból nem "elfogadott".
2022. márc. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
83%
Nálam okés lenne.
2022. márc. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
60%

“ Te is ilyen gonosz beszólogató anonim vagy? Nem szeretem a hozzád hasonló embereket, miért fáj az neked, hogy szabadabban szeretnék élni?”


Csak kérdeztem. Teljesen irreleváns, hogy kit és mit szeretsz. :)


Én is szeretek szabadabban élni, mégis igénytelenül érzem magam, amikor annyi dolgom van, hogy kinő a szakállam, mert csak a tus és fogmosás fér bele, és alig várom, hogy rendbe szedjem magam.

2022. márc. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim válasza:
28%
Én férfiként nem tudok, egy szőrös nőre úgy tekinteni, mint egy nőre.
2022. márc. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
14%

Nem értem. Akár nullás hajnyíróval is neki mehetsz. Valld be, hogy csak lusta vagy erre is.

Engem spec tényleg nem érdekel, de igen, az emberek nagyrésze fintorogna.

2022. márc. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Elég megosztó lennél társadalmilag. Biztos jópár férfi azonnali figyelmét és szimpátiáját kiérdemelnéd ezzel, azokét akiknek kifejezetten a szőr tetszik. De a toleránsabb és szabadabb gondolkodású nők is lehet kedvelnének a bátorságodért, vagy legalábbis elfogadnák. Viszont a többség, az sajnos nem hinném. Bizonyára sok intoleráns férfi lenézne szexista okokból amiért "lázadsz", de az igazi gyűlöletcunamit mégis a többi nő felől sejtem. Azért mert te mersz más lenni, miközben ők félnek ettől.

Szóval a döntés a tiéd kérdező, mérlegelj. Ám arra még nem gondoltál hogy esetleg a hónaljadon is meghagyd a szőrt? Vagy az már az a határ lenne amit nem szívesen lépnél át?

2022. márc. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

11

Nagyon aranyos vagy, hogy próbálsz rávezetni a kényelmesebb megoldásokra, ismerem is őket, de mint írtam is, nagyon nem szeretem alkalmazni őket. Azért írtam ki, mert reménykedem, hogy egyszer abbamarad ez a szőrüldözés az emberek részéről, ami amúgy lássuk be elég nevetséges a maga módján.

19

Mindenhol szőrös vagyok, ahol egy nő, egy ember szőrös lehet, elnézést!:D

2022. márc. 8. 21:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!