Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha enyhén szőrös lábbal...

Ha enyhén szőrös lábbal szoknyát és fürdőruhát viselek az elfogadható társadalmi szempontból?

Figyelt kérdés

Nincs bennem lázadás ezügyben, csupán kényelmetlennek és fájdalmasnak tartom a szőrtelenítési beavatkozásokat.

Jó, egyébként például férfiakon nem tetszik a szakál, szóval megértem, ha cserében legalább lábat és hónaljat illene gyepmentesíteni.


2022. márc. 8. 19:16
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
67%

Az enyhén szőrös oké, ha nagyon, akkor nem.

Mármint nekem mindegy, de úgy általánosságban a társadalmi megítélése ez a dolognak, megbámulhatnak, ha nagyon szőrösen állsz oda nőként. De kis borostával nincsen baj.

2022. márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Társadalmi szempontból kifogásolnák, és emiatt igénytelennek tartanának szerintem.

De ez attól is függ, hogy milyen emberekről van szó. Én pl abszolút nem problémáznék ezen.

2022. márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
88%

Engem nagyon zavarna ha meglátnának szőrös lábbal vagy hónaljjal és azt hiszem egy pillanatra megütköznék azon ha egy másik fiatal nőt így látnék.


Pedig nem kéne, hisz ez csak divat kérdése.

2022. márc. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
73%
Társadalmi szempontból azt csinálsz amit akarsz a szőrzeteddel, de ebben az esetben kevesebben fognak kezdeményezni (de ha ez nem szempont, akkor tök mindegy).
2022. márc. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

4

A helyzet az, hogy nem zavar ha nem kezdeményeznek, csak az, ha visszataszítónak találnának és fintorognának :D

Mint mikor tudod, senki nem mer szólni az "illatos" kollégának, hogy csináljon már valamit magával.

2022. márc. 8. 19:33
 6/33 anonim ***** válasza:
23%

"fájdalmasnak tartom a szőrtelenítési beavatkozásokat."


Őszintén, mi fájdalmas van abban, ha a lábadra kensz Veet szőrtelenítő krémet, rajta hagyod 2-4 percig, utána lemosod? Oké, hogy nem tövestől szedi ki, így a szőrtelen lábat csak pár napig élvezheted, viszont legalább ne írj butaságot.

Nemcsak epilálásból és gyantázásból áll a szőrtelenítés.


Jelen társadalmi szempontból igénytelennek fogják tartani a többiek.

2022. márc. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez más mint az illatos kolléga esete. Ha valaki büdös az elég kellemetlen. De ha valakinek szőrös a lába, attól még nem lesz senki sem rosszul, max egy kicsit csalódott, hogy nem lát egy nagyon vonzó lábat. De egy nyugdíjast sem ítélünk el, mert nem néz ki úgy mint egy 20 éves topmodell.
2022. márc. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
40%
Azért nyugtass meg, ugye fésülni fésülöd?
2022. márc. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

6

Ismerem, persze, de például zavar a krém szaga, és mikor növekszik a szőr azt sem szeretem, nem jó érzés. Ha szépen békénhagyom akkor hálás érte és puha, selymes.

Szerencsére nem túl szőrös, tehát messziről például nem is látszik.

2022. márc. 8. 19:42
 10/33 A kérdező kommentje:

8

Te is ilyen gonosz beszólogató anonim vagy? Nem szeretem a hozzád hasonló embereket, miért fáj az neked, hogy szabadabban szeretnék élni?

2022. márc. 8. 19:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!