Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányos anyukák, kérhetnék...

Lányos anyukák, kérhetnék tanácsot?

Figyelt kérdés

Kislányom haja nagyon gubancos, minden fésülés egy kész rémálom. Bontófésűt használunk, és a fodrász tanácsára már túl vagyunk a hajolajon, balzsamon és kifésülő spray-t is használunk. Vállig érő dús haja van.

Nem tudom már mit kezdjek vele. Járt már valaki így, sikerült megoldani a problémát?


2022. jan. 14. 09:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
20 vagyok bocsi azt olvastam, hogy "lányok anyukák...":D nincs gyermekem csak óvónő voltam évekig, remélem nem baj, hogy így is válaszoltam.:)
2022. jan. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
55%
A tangle teezer is jó, bár dús hajnál nem fogja át az egészet. Ami nekünk még bevált, az az elseve-nek a dream long balzsamja, mindjárt küldök linket.
2022. jan. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
55%
2022. jan. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!