Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányos anyukák, kérhetnék...

Lányos anyukák, kérhetnék tanácsot?

Figyelt kérdés

Kislányom haja nagyon gubancos, minden fésülés egy kész rémálom. Bontófésűt használunk, és a fodrász tanácsára már túl vagyunk a hajolajon, balzsamon és kifésülő spray-t is használunk. Vállig érő dús haja van.

Nem tudom már mit kezdjek vele. Járt már valaki így, sikerült megoldani a problémát?


2022. jan. 14. 09:42
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sok hasznos tanácsot kaptam, kipróbáljuk őket :)
2022. jan. 14. 11:50
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam az első választ, kicsit drága, de azóta nálunk nem kín a fésülködés se vizes se száraz hajon.

Én is használom ráadásul,nem csak neki.

2022. jan. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
70%

De bocsi, rosszul írtam, nem Philips hanem Braun:


[link]


Többet ér mint állandóan a kifésülő sprayket venni, mi azóta egy flakont se vettünk, szóval ára visszajött.


Barátnőmék kipróbálták nálunk, már ők is megvették azóta ;)

2022. jan. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, ment a zöld pacsi :)
2022. jan. 14. 12:32
 15/23 anonim válasza:
100%

Hullàmos/göndör a haja?

Akkor tenyleg csak nedvesen fèsüld, szàrazon ne.

2022. jan. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Szaten parnahuzat is sokat segít, hogy ne kocolodjon a haj. Vagy esetleg szatensapka, keress rá wishen, bár lehet, hogy gyerekmeretben nincs.
2022. jan. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
Ha gubancos, minimum 10cmt igenis le kell vagatni es 3-4 havonta amugyis fodraszhoz kellett volna vinni eddig is. Gondolom ez nem tortent meg.
2022. jan. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha göndör, akkor a nedvesen fésülés mellett érdemes beleásni magad a cgm (curly girl method) módszerbe is. Sok hasznos tanácsot kaphatsz ilyen fb csoportokban. Mások is küzdenek ezzel, hogy gyereknek nehezebb karbantartani a göndör hajat.
2022. jan. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem próbáltátok, a Tangel Teezert nagyon tudom ajánlani. Nem csak a hype nagy körülötte, tényleg jó, nekem nagyon bevállt.
2022. jan. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is épp azt akartam írni, amit végül láttam meg, hogy az utolsó válaszolód írt! Megerősítem és bármelyik kínai utánzata is jó! Én azóta nem tudnék hagyományos vagy bontó fésűt használni, mióta ilyesmi fésűm van. Szatén párnahuzat is jó ötlet. Fésülés pedig mindig lentről felfelé haladva tincsenként! Fölül fogod az adott tincset lazán, úgy, hogy a fejbőrén ne is érezze, hogy húzod/bontod a kezed alatt. Bocsi de tapasztalatom szerint rengetegen nem tudják hogy kell fájdalom mentesen hajat bontani, hát így.:) Kislányod meg remélem nem parázza túl az eddigi rossz emlékek miatt és észre fogja venni a változást amit a "csodafésű" "csodafésülködés" hoz, így add elő.:)
2022. jan. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!