Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy ne izzadja...

Mit csináljak, hogy ne izzadjak ennyire látványosan?

Figyelt kérdés
Még mielőtt valaki azzal vádolna, hogy nem fürdök stb, itt nem erről van szó, hanem mindig is nagyon izzadós tipus voltam(stresz miatt is, de ha nem vagyok ideges akkor is nagyon izzadok) és hiába kenem be magam fürdés után meg reggel is izzadásgátlóval nem hat, minden blúzom hónalja tiszta izzadságfolt, és kicsit büdi, pedig tényleg nagyon figyelek arra, hogy ezt elkerüljem, van amikor naponta többször megmosom a hónaljam és blúzcsere, mert annyira zavar az izzadságfolt, hogy mások is lássák, és hogy mit gondolnak... irtó ciki, és szinte minden felsőm hónalja sárga, mert nem jön ki vagy csak nehezen az izzadságfolt, használtam gyógyszertári szereket is izzadásra(exodor és solutio antisudorica) de ezek se használtak, ezektől is izzadtam, mit ajánlanátok ezek után? teljesen tanácstalan vagyok már
2010. szept. 5. 13:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

solutio antisudoricában van a legtöbb aluminíum származék tehát csak kenegessétek vele magatokat:S (rákot okoz!) hogy miért áruljál nem tudom mert az emberek hülyék és megveszik mint mindent mielőtt utána néznének:S (bocsi az offért!)

Kedves kérdező ez már olyan probléma ami nálad merül fel ami kivizsgálást igényel! Irány háziorvos ott elmondhatod hogy miket használtál és ő elküld a megfelelő vizsgálatokra! Biztos nagyon kellemetlen lehet én is izzadós vagyok sőt még sokszor télen is izzadok de nekem bevált a lady speed stick!

Remélem orvosi segítséggel megtaláljátok az okát és meg is szűnik!

Sok sikert!

2010. szept. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Skacok, dehát manapság szinte minden rákot okoz!

A solutio antisudorica nekem is bevált egyébként anno, mikor hasonló problémákkal küzdöttem. De szerintem ez egy ördögi kör: izzadsz, ezért ideges vagy, hogy mit gondolnak az emberek, ettől még jobban izzadsz, amitől még idegesebb vagy, amitől még jobban izzadsz....ugyanez volt velem, úgyhogy tudom miről beszélek. Én is végigpróbáltam az összes létező dezodort kb...aztán csomót olvastam erről a s.a.-ról, és igenis bevált! Ettől megnyugodtam, és tadáám! nem is izzadtam. Szépen lassan elhagytam a használatát, és most normál izzadsággátló mellett is sokkal sokkal kevésbé izzadok. Szóval szerintem itt a java agyban dől el...

2010. szept. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!