Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy ne izzadja...

Mit csináljak, hogy ne izzadjak ennyire látványosan?

Figyelt kérdés
Még mielőtt valaki azzal vádolna, hogy nem fürdök stb, itt nem erről van szó, hanem mindig is nagyon izzadós tipus voltam(stresz miatt is, de ha nem vagyok ideges akkor is nagyon izzadok) és hiába kenem be magam fürdés után meg reggel is izzadásgátlóval nem hat, minden blúzom hónalja tiszta izzadságfolt, és kicsit büdi, pedig tényleg nagyon figyelek arra, hogy ezt elkerüljem, van amikor naponta többször megmosom a hónaljam és blúzcsere, mert annyira zavar az izzadságfolt, hogy mások is lássák, és hogy mit gondolnak... irtó ciki, és szinte minden felsőm hónalja sárga, mert nem jön ki vagy csak nehezen az izzadságfolt, használtam gyógyszertári szereket is izzadásra(exodor és solutio antisudorica) de ezek se használtak, ezektől is izzadtam, mit ajánlanátok ezek után? teljesen tanácstalan vagyok már
2010. szept. 5. 13:58
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%
Engem is érint ez a probléma,úgyhogy már ketten várjuk a választ.
2010. szept. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Leila3 ***** válasza:
54%
Nekem bejött az antisudorica.Én csak jót hallottam az emberektől erről,és nekem a mai napig nincs gondom az izzadtsággal,mivel ezt használom. Orvos szerintem tudna neked ezen segíteni.
2010. szept. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Fehér színű Vichy-t nem próbáltál még?

Nővérem szerint megéri az árát, és aztmondja annyira jó hogy nem is kell minden nap használni.


Amúgy lehet hogy hormonproblémáid vannak.

Hány éves vagy??

2010. szept. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
hintópor;) mindíg mikor érzed h kicsit izzadsz "kenj 1 kicsit magadra"
2010. szept. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Hónaljba és talpba is lehet botoxot fecskendezni és akkor lebénulnak a mirigyek és nem izzadsz, de gondolom ezt nem tinilányoknak találták ki, bár nem írtad hány éves vagy, de később talán hasznodra válhat ez az információ.
2010. szept. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
a hintőpor sajnos nekem nem sokat ér, mindig ilyen krém lesz belőle, szal rögtön kiizzadom amugy már évek óta ezzel küzdök, 20 éves vagyok, szal nem vagyok már tini
2010. szept. 5. 15:10
 7/22 A kérdező kommentje:
vichyt nem próbáltam hogy néz ki és mennyi?
2010. szept. 5. 15:10
 8/22 anonim válasza:
Golyós, 50 milis, 3.355 Ft.. nekem zöld kupakos van de nem vált be:S
2010. szept. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
hát nem tudom hogy mi hathatna, használtam már gyógyszertáriakon kivül rexona, dove, több változatát, niveát,. secretet, lady speed sticket de mindegyiktől izzadok ugyanúgy
2010. szept. 5. 15:25
 10/22 anonim ***** válasza:
54%

Gyógyszertárban kapható a már fent említett solutio antisudorica. Alig pár száz forint (talán 3?) és baromi erős.

A hónalji foltokra pedig szívesen ajánlom, hogy mosás előtt dörzsöld meg vanish szappannal, nekem ki szokta hozni.

2010. szept. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!