Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak az ellen, hogy...

Mit csináljak az ellen, hogy ne izzadjak?

Figyelt kérdés

Holnap lesz a bankettünk és az a problémám, hogy mindig nagyon izzadok, ezért feltételezem, hogy holnap is fogok. Mit csinálhatnék gyorsan az ellen, hogy ne izzadjak?

Próbáltam már ezerféle dezodort, gyógyszertárban vettem izzadás elleni lötyit (Solutio antisudorica), de az sem használt és már tényleg nagyon elegem van belőle, mert szinte méteres foltot hagy a pólóimon ráadásul szinte senki nem izzad annyira az osztályban, mint én, még fiúk se. Engem ez nagyon zavar és mindig feszengek miatta/kényelmetlenül érzem magam a bőrömben.

L/14


2011. jún. 13. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:

megnyugtatlak hogy nem csak te kuzdesz evvel a problemaval

:))...

2011. jún. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Solutio antisudorica nekem bevált.. mást nemtudok ajánlani légy feketében és nem látszik :/
2011. jún. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
14 vagy tehát hormonok dúlnak benned.Ha ez megnyugtató vmennnyire 14évesen én is épp ebben a cipőben jártam 16 éves koromban már nagyon spray is csak az illat miatt kellett.
2011. jún. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A ruhám sötétkék, de viszek másikat, ha esetleg lemalackodnám, de akkor az fekete lesz. Mindegy, azért köszi a válaszokat... =/
2011. jún. 13. 23:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!