Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy ne izzadja...

Mit csináljak, hogy ne izzadjak ennyire látványosan?

Figyelt kérdés
Még mielőtt valaki azzal vádolna, hogy nem fürdök stb, itt nem erről van szó, hanem mindig is nagyon izzadós tipus voltam(stresz miatt is, de ha nem vagyok ideges akkor is nagyon izzadok) és hiába kenem be magam fürdés után meg reggel is izzadásgátlóval nem hat, minden blúzom hónalja tiszta izzadságfolt, és kicsit büdi, pedig tényleg nagyon figyelek arra, hogy ezt elkerüljem, van amikor naponta többször megmosom a hónaljam és blúzcsere, mert annyira zavar az izzadságfolt, hogy mások is lássák, és hogy mit gondolnak... irtó ciki, és szinte minden felsőm hónalja sárga, mert nem jön ki vagy csak nehezen az izzadságfolt, használtam gyógyszertári szereket is izzadásra(exodor és solutio antisudorica) de ezek se használtak, ezektől is izzadtam, mit ajánlanátok ezek után? teljesen tanácstalan vagyok már
2010. szept. 5. 13:58
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

az a bajom, hogy attól is izzadok, van amikor egy napig nem, de van amikor még attól is, ráadásul azt hallottam, hogy mivel aluminium származékot tartalmaz így rákot okozhat

amúgy meg sokszor úgy kimarja a bőröm, hogy iszonyúan fáj

2010. szept. 5. 15:49
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
nekem is zöld kupakos vichym van, igaz hogy izzadok úgyanúgy, de szagom az nincs. Mondjuk nekem a fejemmel lehet valami, mert itthon egyáltalán nem izzadok, olyan száraz a hónaljam hogycsak na... de amint kimegyek az utcára elkezdek... nemtudok ellene mit tenni... mindig leszorított karral mászkálok, mert engem is zavar..:s
2010. szept. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én szintén solutio antisudoricát használok, ugyan ez volt a problémám és az orvosom ajánlotta, recept nélkül kapható és tényleg nagyon olcsó, szagtalan folyadék, semmi izzadás, ha már használod 1-2 hónapig után elég lesz 2-3 naponta kenni vele a hónaljad, pl. nálam 2-3 napig kitart a hatása.
2010. szept. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
tavasz óta használom több kevesebb sikerrel, és nem vagyok tőle elájulva:s
2010. szept. 5. 15:58
 15/22 anonim ***** válasza:

ne vegyetek zöld kupakos vichyt, mert az mellrákot okozhat...

a fehér jobb!!!

2010. szept. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
mi? mellrákot okozhat a zöldkupakos?: o ezt honnan veszed? jesszus... akkor többet nem használom:D bocsi az offért.
2010. szept. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Onnan hogy tartalmaz aluminíumot.

azthiszem az váltja ki.

2010. szept. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
szinte minden izzadasgatlo tartalmaz aluminiumot, nem csak a zoldkupakos Vichy.
2010. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
izzadas.hu <- néz meg :D remélem segítettem ^^
2010. szept. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Pontosan ugyanígy vagyok ahogy te!! SEMMI nem használ! Szó szerint semmi!


Én ott tartok, hogy kiolvastam kb mindent ezzel kapcsolatban, és el fogok menni a háziorvosomhoz. Lehet hormonális, gond. Pajzsmirigy..

2010. szept. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!