Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek hogy ne izzadjak...

Mit tegyek hogy ne izzadjak ennyire? (bővebben)

Figyelt kérdés
Minden este lefürdök és befújom magam dezodorral, majd másnap reggel amikor felöltözök, szintén befújom magam. Mégis amikor bent vagyok suliban hatalmas izzadtságfoltok nőnek a hónaljamnál. Sajnos nem tudom, hogy mit rontok el(ha egyáltalán én csinálok rosszul valamit), úgyhogy légyszi segítsetek!
2011. márc. 16. 21:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sajnos velem is így van, és én sem értem. Hány éves vagy?
2011. márc. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Írd be a keresőbe, hogy hiperhidrózis, vagy kóros/krónikus izzadás. Én is szenvedek tőle, most fogom kipróbálni a solutio antisudorica nevű készítményt, meglátjuk, hat-e... erre nem jók a dezodorok, izzadásgátlók, ha óránként fürdenél, az sem segítene. Létezik rá műtét is, de azt semmikép sem ajánlom, mert az esetek túlnyomó többségében egy orvos barátom szerint kellemetlen mellékhatásai vannak.
2011. márc. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ezzel én is így vagyok ha mozgok 1 kicsit is akkor is izzadok már meg baromi melegem van pedig zsir csak minimális van rajtam és heti 4xer sportolok szal mi ezt kaptuk oszt kész sztem
2011. márc. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem a Solutio Antisudorica nagyon jól hatott, már másnap nem is izzadtam, bárhol lehet használni, gyógyszertárban tudsz venni pár száz ft-ért. Nekem tényleg nagyon jó volt, mert én is nagyon izzadtam. De sajnos egy idő után ha nem kenem magam akkor visszajön ugyan úgy :S Szóval 5-7 nap után ha nem használom akkor megint izzadni kezdek.
2011. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, azt majd lehet hogy énis kipróbálom.

egyébként 15/f vagyok

2011. márc. 16. 21:42
 6/16 anonim ***** válasza:
21:29-es: a második válaszoló vagyok, én a héten szeretnék venni egy dobozzal, hogy szoktad használni, milyen sűrűn, milyen napszakban? Vagy mindegy? Remélem nekem is hatni fog, mert télen még csak-csak elvagyok, bőven van olyan pulcsim, amin nem látszik, szag meg nincs csak sok idő után, de olyan pólót, rövidujjút még nem találtam, amin ne látszott volna... és ettől a tudattól csak méginkább izzadtam... talán ez is közrejátszik abban, hogy nem szeretem a tavasztól őszig terjedő időszakot...
2011. márc. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
21:39-es, bocsi.. :)
2011. márc. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg próbáld ki, hogy nem csak este, de reggel is letusolsz suli előtt, és utána használsz stiftet.. ne fújósat.
2011. márc. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Az izzadásgátlók mindent csinálnak csak az izzadást nem gátolják. Nekem ha elfogyott mindig más milyet vettem évekig, semmit nem változott.

21:45-ös: Hát a dobozon azt írják hogy naponta 1×, én ezt nem léptem túl szinte sose, mióta használom csak 2-3 alkalommal fordult elő hogy napi 2× kentem be. De a tájékoztatón az áll hogy ha többször alkalmazzuk a túladagolástól nem kell tartani.

Én minden este használtam, így volt ideje másnapra beszívni mindent, plusz mielőtt pl menne az ember valahova javasolt úgy fél órával előbb bekennie magát mert elszíneződhet a ruha ha ráveszed. Fürdés után javasolt, vagy úgy hogy előtte meleg vizes-szappanos vízzel megtisztítjuk a kezelendő területet.

Azt hiszem ennyi :) Nekem sajnos már elfogyott úgyhogy vennem kell nekem is. A pontos árát már nem tudom, de talán 400ft-nál nem több.

2011. márc. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
én még annyit kérdeznék hogy ha egyszer bekenem magamat ezzel és utána kb 2órával lefürdök az nembaj ?
2011. márc. 17. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!