Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek hogy ne izzadjak...

Mit tegyek hogy ne izzadjak ennyire? (bővebben)

Figyelt kérdés
Minden este lefürdök és befújom magam dezodorral, majd másnap reggel amikor felöltözök, szintén befújom magam. Mégis amikor bent vagyok suliban hatalmas izzadtságfoltok nőnek a hónaljamnál. Sajnos nem tudom, hogy mit rontok el(ha egyáltalán én csinálok rosszul valamit), úgyhogy légyszi segítsetek!
2011. márc. 16. 21:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Sztem egyáltalán nem baj :)
2011. márc. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én is vettem ilyet, már régóta használom. Legelőször este bekentem fürdés után töményen, Aztán másnap már felhigítottam vízzel. Esténként fürdés után használom akkor amikor érzem napközbe, hogy már kezdek izzadni.
2011. márc. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
én is a solutio cuccost vettem de nekem 1-2 napra rá amikor már többször használtam begyulladtak a pórusaim:S:S meg csípett:S szóval nemtom.de az biztos h hat:) csak épp az a lényege h eltömíti a pórusokat..
2011. márc. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én is Solutio Antisudoricát használok, nagyon bevált. Mondjuk erős anyag, nem úgy kell kenni, mint az őrült...
2011. márc. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

én is solutio antisudoricat használok. Mikor először megvettem 3-4 napig minden este fürdés után bekentem, most már elég hogyha minden vasárnap este bekenem és abszolut nem izzadok, nem úgy mint előtte.

FIGYELEM: borotválkozás után ne használjátok, mert rettenetesen fááj és kiég a bőrötök :( xD

2011. márc. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Eleinte nekem is kivörösödött meg még most is viszket néha.
2011. márc. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!