Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha most, akár ma extrém...

Ha most, akár ma extrém rövidre megnyírjuk a fiú haját, akkor mekkora lesz szeptemberre, sulikezdésre?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy egy kicsit későn jöttünk rá, lehetett volna közvetlen akár a szünet első napján, de erre nem gondoltunk és nem is jöttünk rá. Hosszabb haja van a fiamnak, oldalt olyan 1 cm lehet (már azért nőtt, lépcsőzetesen fel volt vágva), felül olyan 14 cm lehet, de ott is nőtt azért. Most szembesültünk újra azzal, amivel eddig szinte minden évben. A bőröndben a pipere holmik között, a fog- és szájápolási cuccok, a tusfürdő és a naptej mellett hatalmas helyet foglalnak a hajas dolgok (például fésű, sampon, hajápoló, wax), ami nem elhanyagolható, ha éppen a teletömött bőröndben szétrobbannak. Ha strandra megyünk, fürdünk, akkor sokat kell ülni a napon, ha nagyon meleg van, hogy legalább csak nedves legyen és ne csöpögjön belőle a víz. Hajat kell törölni, szárítani, mosni, fésülni, beállítani (legutóbbi nem mindig egy rövid folyamat, ha éppen elalussza a haját, frissen mosott, túl zsíros stb.). Pörgettem a GYIK-et és itt olvastam olyan kérdéseket, hogy milyen frizurákat ajánlanának és sokan, sőt a legtöbben írták, hogy nyárra nyugodtan le lehet tolni nagyon rövidre, olyan 6, de nyugodtan akár 3 milisre. Akkor kaptam észbe, hogy tiszta hülyék vagyunk, hogy még erre soha nem gondoltunk, ráadásul egy szép archoz még nagyon vagány is lehet:

[link]

[link]

[link]

De azt azért mindenképpen szeretnénk, ha őszre visszanőne olyanra, amit úgy oldalra fésülve jól be lehet lőni.

Vélemények?

Idén már maradjon ez és majd jövőre nyár elején vagy felesleges aggodalom és most lehet letolni az egészet? Mekkora lenne szeptemberre?

Kösz!



2021. júl. 18. 18:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a kerdezo egyszeruen erre veri, vannak fura fetisek. Valoszinuleg o volt az, aki azokat a 14 eves fius hajas kerdeseket is kiirta :D
2021. júl. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 anonim ***** válasza:
69%
Tényleg fura mostanában a sok hajas kérdés.
2021. júl. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nem jött még haza, a barátjánál aludt, de hamarosan itthon lesz. Ezért nem írtam. Amúgy nem troll kérdés, akinek pedig nagy a fantáziája, az magán gondolkodjon el először...

2021. júl. 20. 13:55
 74/78 anonim ***** válasza:
100%
A felhasználot tiltoták ugyhogy bisztos sok kamu kérdést irt ki.
2021. júl. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 anonim ***** válasza:
Kajaaak
2021. júl. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire kell ehhez unatkozni? Hát konkrét novellát írt.
2021. júl. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 anonim ***** válasza:
67%
Gondolom egy gyerek és unatkozik a nyári szünetben.
2021. júl. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 anonim ***** válasza:
67%
nem gyerek, ez egy fetises barom.
2021. júl. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!