Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha most, akár ma extrém...

Ha most, akár ma extrém rövidre megnyírjuk a fiú haját, akkor mekkora lesz szeptemberre, sulikezdésre?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy egy kicsit későn jöttünk rá, lehetett volna közvetlen akár a szünet első napján, de erre nem gondoltunk és nem is jöttünk rá. Hosszabb haja van a fiamnak, oldalt olyan 1 cm lehet (már azért nőtt, lépcsőzetesen fel volt vágva), felül olyan 14 cm lehet, de ott is nőtt azért. Most szembesültünk újra azzal, amivel eddig szinte minden évben. A bőröndben a pipere holmik között, a fog- és szájápolási cuccok, a tusfürdő és a naptej mellett hatalmas helyet foglalnak a hajas dolgok (például fésű, sampon, hajápoló, wax), ami nem elhanyagolható, ha éppen a teletömött bőröndben szétrobbannak. Ha strandra megyünk, fürdünk, akkor sokat kell ülni a napon, ha nagyon meleg van, hogy legalább csak nedves legyen és ne csöpögjön belőle a víz. Hajat kell törölni, szárítani, mosni, fésülni, beállítani (legutóbbi nem mindig egy rövid folyamat, ha éppen elalussza a haját, frissen mosott, túl zsíros stb.). Pörgettem a GYIK-et és itt olvastam olyan kérdéseket, hogy milyen frizurákat ajánlanának és sokan, sőt a legtöbben írták, hogy nyárra nyugodtan le lehet tolni nagyon rövidre, olyan 6, de nyugodtan akár 3 milisre. Akkor kaptam észbe, hogy tiszta hülyék vagyunk, hogy még erre soha nem gondoltunk, ráadásul egy szép archoz még nagyon vagány is lehet:

[link]

[link]

[link]

De azt azért mindenképpen szeretnénk, ha őszre visszanőne olyanra, amit úgy oldalra fésülve jól be lehet lőni.

Vélemények?

Idén már maradjon ez és majd jövőre nyár elején vagy felesleges aggodalom és most lehet letolni az egészet? Mekkora lenne szeptemberre?

Kösz!



2021. júl. 18. 18:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 A kérdező kommentje:
Amúgy 14 éves a fiú.
2021. júl. 18. 18:22
 2/78 A kérdező kommentje:
Meg az izzadás, a meleg. Sokszor keltünk úgy, hogy tiszta víz volt a feje.
2021. júl. 18. 18:27
 3/78 anonim ***** válasza:
73%
Átlagosan egy hónap alatt 1.0, 1.5 cm-t nő a haj, de ez nagyon ember függű. Nekem a havi 2 cm minden kiegészítő termék nélkül megvan.
2021. júl. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
100%
Másfél centit biztos nő addig. Ha most nullással teljesen tarra vágjátok, akkor is lesz már sulikezdésre egy sportos tüsi frizurája. Szóval nem vagytok elkésve, nyugodtan le lehet nyírni akár ma is.
2021. júl. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is minél előbb vágjátok le akár ma szeptembere megnö.
2021. júl. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 A kérdező kommentje:
Bár már sok helyen voltunk nyaralni, de megint a fent leírtakat tapasztaltuk. Még rengeteg helyre megyünk, Balaton, fürdő/wellnes, rokonlátogató stb.
2021. júl. 18. 19:16
 7/78 anonim ***** válasza:
100%
Bőven meg fog nőni még ma minél kisebbre akár 1mm is lehet meg fog nőni.
2021. júl. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 A kérdező kommentje:
Mekkora és milyen lenne szeptemberre? Szerintetek ilyenkor, most megérné vagy inkább jövőre?
2021. júl. 18. 19:18
 9/78 A kérdező kommentje:
Bocsi, a 8. válaszom előbb kezdtem el írni, mint mielőtt a 7. jött.
2021. júl. 18. 19:19
 10/78 A kérdező kommentje:
Tarra azért nem borotválnánk, de ezek a szinte "kopasz" frizurák nagyon jól néznek ki, mint amiket küldtem. Nem kell rá sampon, ápoló, egyszerűen víz alá kell állni és teljesen tiszta, fél perc alatt magától teljesen száraz, egy törölközéstől teljesen száraz, nem kell fésű, nem kell állítani, nem lehet elaludni. Nagyon praktikus és jól is néz ki. Mellesleg ezekben a kánikulákban nagyon hűsítő érzés is lenne neki.
2021. júl. 18. 19:36
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!