Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha most, akár ma extrém...

Ha most, akár ma extrém rövidre megnyírjuk a fiú haját, akkor mekkora lesz szeptemberre, sulikezdésre?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy egy kicsit későn jöttünk rá, lehetett volna közvetlen akár a szünet első napján, de erre nem gondoltunk és nem is jöttünk rá. Hosszabb haja van a fiamnak, oldalt olyan 1 cm lehet (már azért nőtt, lépcsőzetesen fel volt vágva), felül olyan 14 cm lehet, de ott is nőtt azért. Most szembesültünk újra azzal, amivel eddig szinte minden évben. A bőröndben a pipere holmik között, a fog- és szájápolási cuccok, a tusfürdő és a naptej mellett hatalmas helyet foglalnak a hajas dolgok (például fésű, sampon, hajápoló, wax), ami nem elhanyagolható, ha éppen a teletömött bőröndben szétrobbannak. Ha strandra megyünk, fürdünk, akkor sokat kell ülni a napon, ha nagyon meleg van, hogy legalább csak nedves legyen és ne csöpögjön belőle a víz. Hajat kell törölni, szárítani, mosni, fésülni, beállítani (legutóbbi nem mindig egy rövid folyamat, ha éppen elalussza a haját, frissen mosott, túl zsíros stb.). Pörgettem a GYIK-et és itt olvastam olyan kérdéseket, hogy milyen frizurákat ajánlanának és sokan, sőt a legtöbben írták, hogy nyárra nyugodtan le lehet tolni nagyon rövidre, olyan 6, de nyugodtan akár 3 milisre. Akkor kaptam észbe, hogy tiszta hülyék vagyunk, hogy még erre soha nem gondoltunk, ráadásul egy szép archoz még nagyon vagány is lehet:

[link]

[link]

[link]

De azt azért mindenképpen szeretnénk, ha őszre visszanőne olyanra, amit úgy oldalra fésülve jól be lehet lőni.

Vélemények?

Idén már maradjon ez és majd jövőre nyár elején vagy felesleges aggodalom és most lehet letolni az egészet? Mekkora lenne szeptemberre?

Kösz!



2021. júl. 18. 18:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 A kérdező kommentje:
*nem mellesleg
2021. júl. 18. 19:37
 12/78 anonim ***** válasza:
Az nem tár jó az a haj nyugodtan most este még lehet csinálni
2021. júl. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/78 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek is megérné most? Így nyáron szerintetek is sokkal jobb lenne neki is így? Mert gondoltuk azt is, hogy lehet, hogy jövőre, közvetlen első nap a szünetben, júniusban jobb lenne. Akkor holnap reggel megnyírhatjuk. Bár lehet, hogy elsőre szokatlan lenne neki.
2021. júl. 18. 21:34
 14/78 anonim ***** válasza:
100%
ugy beszelsz a 14 eves fiadrol, minthavalami 3 eves kisgyerek lenne.. majd o eldonti, akar-e rovid hajat, nem egy csecsemo mar.
2021. júl. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/78 A kérdező kommentje:
Neki is mutattam a képeket, szerinte is eléggé vagány, meg praktikus, csak attól tart, hogy nem nőne meg valami hasonlóra, mint mondjuk a 3. kép előtte készült képein.
2021. júl. 18. 22:46
 16/78 A kérdező kommentje:
Szerintem jobb lenne neki.
2021. júl. 18. 22:47
 17/78 anonim ***** válasza:
100%

Tehat azert akarod levagni a hajat, mert sok helyet foglal a fesu meg a sampon?Mi van?? Raadasul 14 eves, majd o eldonti, de ez nevetseges, mar ne haragudj :D A fiad tudja kezelni a hajat? Akarja is? Mert azert egy 14 evesnek mar boven nem anyucinak kene szaritgatnia, beallitania a hajat. Ha o megoldja maganak, szereti is, akkor felesleges levagni, ne eroltesd ra. No vagyok, valoszinuleg hosszabb es tobb a hajam, mint a fiadnak, de megsem csinalok ebbol ekkora ugyet es nyaralni is jarok :)

Egyebkent ez csak haj, megno.

2021. júl. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/78 anonim ***** válasza:
100%
Holnap reggel nyugodtan meg lehet nyírni jobb lesz neki. És nem kell félnie meg fog nőni. Most jól lenyírjátok ilyen 1-2-3mm vagány lesz és még vissza is nő neki.
2021. júl. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 anonim ***** válasza:
90%

Mi ez a többes szám első személy?


És miért te végzel kutatómunkát, hogy milyen haja legyen a 14 éves fiadnak?


Az meg milyen már, hogy azért kell levágni, mert nem fér be a bőröndbe a fésű? Te is letolatod, hogy minél kevesebb cuccot kelljen rakni a bőröndbe?


Teljes WTF ez a kérdés.

2021. júl. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 A kérdező kommentje:
Azért egy nő vagy lány mégiscsak más. Lányra vagy nőre furcsán néznének ilyen hajjal, nem is néz ki jól, de egy fiúnak még jól is tud állni. Egy lány vagy nő persze, hogy sokat ápolja magát. Szerinte is jól néz ki és praktikus. Csak azt szeretné(nk) ha visszanőne szeptemberre. Én csak itt olvastam. Nyáron a sok utazás, fürdés stb. miatt kevésbé tudja. Amint írtam, mikor például kijön a vízből minimum egy félórát várni kell, hogy megszáradjon, törléssel együtt. A sok fürdő, strand, meg még ebbe be is izzad stb. miatt sokszor kell hajat mosni, hogy jól nézzen ki. Meg a haj beállítása sem feltétlen lenne szükséges ebben az esetben. Meg igen, az is lényeges, hogy nem kellene semmit csinálni vele, csak sima csapvízzel megmosni, szóval semmi ilyet, még fésűt sem kellene vinni.
2021. júl. 19. 00:19
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!