Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha most, akár ma extrém...

Ha most, akár ma extrém rövidre megnyírjuk a fiú haját, akkor mekkora lesz szeptemberre, sulikezdésre?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy egy kicsit későn jöttünk rá, lehetett volna közvetlen akár a szünet első napján, de erre nem gondoltunk és nem is jöttünk rá. Hosszabb haja van a fiamnak, oldalt olyan 1 cm lehet (már azért nőtt, lépcsőzetesen fel volt vágva), felül olyan 14 cm lehet, de ott is nőtt azért. Most szembesültünk újra azzal, amivel eddig szinte minden évben. A bőröndben a pipere holmik között, a fog- és szájápolási cuccok, a tusfürdő és a naptej mellett hatalmas helyet foglalnak a hajas dolgok (például fésű, sampon, hajápoló, wax), ami nem elhanyagolható, ha éppen a teletömött bőröndben szétrobbannak. Ha strandra megyünk, fürdünk, akkor sokat kell ülni a napon, ha nagyon meleg van, hogy legalább csak nedves legyen és ne csöpögjön belőle a víz. Hajat kell törölni, szárítani, mosni, fésülni, beállítani (legutóbbi nem mindig egy rövid folyamat, ha éppen elalussza a haját, frissen mosott, túl zsíros stb.). Pörgettem a GYIK-et és itt olvastam olyan kérdéseket, hogy milyen frizurákat ajánlanának és sokan, sőt a legtöbben írták, hogy nyárra nyugodtan le lehet tolni nagyon rövidre, olyan 6, de nyugodtan akár 3 milisre. Akkor kaptam észbe, hogy tiszta hülyék vagyunk, hogy még erre soha nem gondoltunk, ráadásul egy szép archoz még nagyon vagány is lehet:

[link]

[link]

[link]

De azt azért mindenképpen szeretnénk, ha őszre visszanőne olyanra, amit úgy oldalra fésülve jól be lehet lőni.

Vélemények?

Idén már maradjon ez és majd jövőre nyár elején vagy felesleges aggodalom és most lehet letolni az egészet? Mekkora lenne szeptemberre?

Kösz!



2021. júl. 18. 18:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta, hogy az a problémás, aki lenyírja nyáron? :D
2021. júl. 19. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon megszaporodtak mostanában a 14 éves fiúk hajnyírási problémái 🙄
2021. júl. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 anonim ***** válasza:
67%

mas 14 eves fiuk mar nemi eletet elnek, buliznak, csajoznak, bandaznak, gordeszkaznak, bicikliznek stb stb, a te fiad meg hagyja, hogy anyuci torolgesse a hajat a strandon es napoking azon problemazzon, hogy mi legyen a hajaval, mert sok helyet foglal a fesu meg sampon?? (ezt nem is ertem amugy, ugy irod, mintha egesz nyaron utaznatok es egy borondbol elnetek..) en nem problemazom ennyit a hatkozepig ero hajamom, ilyen melegben meg az is megszarad fel-1ora alatt, nemhogy egy rovidebb haj. ha ekkora gond ez, akkor nem kell bevivzezni a hajat.


de szerintem ez csak valami tusifajfestises trollkerdes, mert ilyen NINCS.

2021. júl. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/78 A kérdező kommentje:

#42.

Hogy szaporodtak volna meg? Tavaly is voltak olyan kérdések, hogy mi állna jól ennyi idős fiúnak, lánynak. Amúgy ezek alatt a kérdések alatt olvastam ezt is.


#43.

Már ilyen is van? XDD Azt hittem azért van egy korlát, de nincs, ezek szerint mindenből van fétis.


#24.

Igen, ma megnyírjuk. Akkor őszre visszanő.

2021. júl. 19. 09:21
 45/78 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett aztán? Le kell tolni nullásgéppel fej nélkül, ennyi. Annál jobb nincs nyárra, és még most lenyírva is megnő, mire bejön a hideg.
2021. júl. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/78 A kérdező kommentje:
Igen, ma lesz a nagy hajnyírás. Inkább olyan 3 mm. lesz, az egyik legkisebb fej, a nullásgép lehet hogy kicsit túlzás vagy nyár elején kellett volna.
2021. júl. 19. 09:27
 47/78 anonim ***** válasza:
100%
A nullás és a 3 mm között egy heti növekedés a különbség, szóval még a nullás is beleférhet akár.
2021. júl. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 A kérdező kommentje:
Amúgy szerinted a rokonok, barátok, hogy fognak reagálni az új frizurára? Most nincs itthon, de majd ha hazaér megbeszéltük, hogy meg lesz a vágás. A te fiadnak is ilyen?
2021. júl. 19. 11:12
 49/78 anonim ***** válasza:
83%

Az elmúlt néhány hétben tényleg megszaporodtak ezek a "13-14 éves fiúnak milyen haj" kérdések. Az egyik előzőben 13 cm volt itt már 14 cm. A kérdező ugyan az a tipus, 40+ üzeneten át problémázik hogy "jó lesz", "nem túl rövid", stb...


Összességében: sztem ez egy és ugyan az a troll.

2021. júl. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel te is troll vagy, ha nem tudsz hozzáadni, csak odaírni mindenhova, hogy troll... Juj, de nem szeretem...
2021. júl. 19. 12:05
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!