Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha most, akár ma extrém...

Ha most, akár ma extrém rövidre megnyírjuk a fiú haját, akkor mekkora lesz szeptemberre, sulikezdésre?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy egy kicsit későn jöttünk rá, lehetett volna közvetlen akár a szünet első napján, de erre nem gondoltunk és nem is jöttünk rá. Hosszabb haja van a fiamnak, oldalt olyan 1 cm lehet (már azért nőtt, lépcsőzetesen fel volt vágva), felül olyan 14 cm lehet, de ott is nőtt azért. Most szembesültünk újra azzal, amivel eddig szinte minden évben. A bőröndben a pipere holmik között, a fog- és szájápolási cuccok, a tusfürdő és a naptej mellett hatalmas helyet foglalnak a hajas dolgok (például fésű, sampon, hajápoló, wax), ami nem elhanyagolható, ha éppen a teletömött bőröndben szétrobbannak. Ha strandra megyünk, fürdünk, akkor sokat kell ülni a napon, ha nagyon meleg van, hogy legalább csak nedves legyen és ne csöpögjön belőle a víz. Hajat kell törölni, szárítani, mosni, fésülni, beállítani (legutóbbi nem mindig egy rövid folyamat, ha éppen elalussza a haját, frissen mosott, túl zsíros stb.). Pörgettem a GYIK-et és itt olvastam olyan kérdéseket, hogy milyen frizurákat ajánlanának és sokan, sőt a legtöbben írták, hogy nyárra nyugodtan le lehet tolni nagyon rövidre, olyan 6, de nyugodtan akár 3 milisre. Akkor kaptam észbe, hogy tiszta hülyék vagyunk, hogy még erre soha nem gondoltunk, ráadásul egy szép archoz még nagyon vagány is lehet:

[link]

[link]

[link]

De azt azért mindenképpen szeretnénk, ha őszre visszanőne olyanra, amit úgy oldalra fésülve jól be lehet lőni.

Vélemények?

Idén már maradjon ez és majd jövőre nyár elején vagy felesleges aggodalom és most lehet letolni az egészet? Mekkora lenne szeptemberre?

Kösz!



2021. júl. 18. 18:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 A kérdező kommentje:
Igen, mikor hazaért jól megnyírjuk. Először maradunk szerintem a pár milinél, ha kéri, akkor mehetünk tovább, de ezt a pár miliset beszéltük meg.
2021. júl. 19. 13:08
 62/78 anonim ***** válasza:
Majd írj kérdező hogy mi volt meg hogyan
2021. júl. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 A kérdező kommentje:
Ok, rendben, majd írok!
2021. júl. 19. 16:11
 64/78 anonim ***** válasza:
Fiúknál szerintem nincs olyan, hogy extrém rövid. A kopasz is teljesen elfogadottnak számít.
2021. júl. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 A kérdező kommentje:
A legtöbb osztálytársának kb. olyan 10 cm haja lehet, de van olyan is, akinek olyan 5 cm lehet. De csak tanévben látom őket. Lehet, hogy őket is megnyírják nyáron.
2021. júl. 19. 18:50
 66/78 anonim ***** válasza:
Szerintem az természetes hogy egy fiu haját nyáron rövidre nyirják apám is lenyirta régen az enyém.
2021. júl. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 A kérdező kommentje:
Neked milyenre? Milyen volt? Hogy tetszett? Mi volt nálatok az ok?
2021. júl. 19. 19:05
 68/78 anonim ***** válasza:
80%
Nos meg volt már a nyírás?
2021. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:
76%
Ennek tényleg kezd már kamuszaga lenni. Úgy tűnik, a kérdezőt inkább csak mások hajnyírós tapasztalatai érdeklik.
2021. júl. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem is kamu szaga van.
2021. júl. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!