Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen extrém színű hajszínem...

Milyen extrém színű hajszínem legyen?

Figyelt kérdés

Helló.

Ezer éve volt utoljára festve vagy szőkítve a hajam és úgy gondoltam ideje lenne valami újításnak. Sima, egyenes, mellig érő hajam van és frufrum is van. Most sötétes barna a színem amit unok már és szeretném feldobni valami extrémebb színnel mint pink, kék, zöld, fehér esetleg. Tudom, hogy előtte le kell szőkíteni, ezt nem kell mondanotok, vállalom és tudom mikkel jár :D. Ti mit ajánlotok, milyen szín mutatna jól? Nem szeretnék olyat, hogy két féle, vagy csak az alja az, hanem az egész olyan. Ti milyet választanátok lányok? :)



2021. jan. 24. 21:26
1 2 3
 1/27 Metionin ***** válasza:
60%
Attól függ mi illene hozzád. Én úgy vettem észre, hogy világos, hideg bőrszínhez a hideg színek jobban illenek, mint a kék, zöld, a melegebb bőrszínekhez és a barnább árnyalatokhoz a meleg színek mint a narancs, pink. A lila jól megy mindegyikhez akiken eddig láttam. A pasztell színek szintén világos bőrhöz illenek inkább. Nekem nagyon hideg fehér bőröm van és sötétkék a hajam.
2021. jan. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
3%
Nírd le tarkopaszra!
2021. jan. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

1.Nahát, erre nem is gondoltam.

köszi.:)

nekem kicsit sápadt, világos talán a bőrszínem nem igazán tudom :D.

2021. jan. 24. 21:35
 4/27 A kérdező kommentje:
2.Nagyon értelmes válasz...
2021. jan. 24. 21:36
 5/27 Noren1989 ***** válasza:
Milyen színű a szemed?
2021. jan. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Sötétzöld, türkiz.
2021. jan. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
23%

Én a fehérre szavazok! :)

20/l

2021. jan. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

5.zöldes barna talán.

6.klassz ötletek, sok szín eszembe se jutott hirtelen :D

7.régóta fehér lenne az álom hajam de sokan lebeszélnek róla miszerint rohadtul tönkre tenné a hajat, mivel sok szivatás kell ehhez? :( pedig szívesen bevállalnám a fehéret.

2021. jan. 24. 21:45
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Kék vagy nagyon pink :D nekem most a fele sötét kék a fele sötét barna és imádom
2021. jan. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Noren1989 ***** válasza:
A zöldesbarnàhoz szerintem megy a zöld, lila, fehér. Esetleg kék.
2021. jan. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!