Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen extrém színű hajszínem...

Milyen extrém színű hajszínem legyen?

Figyelt kérdés

Helló.

Ezer éve volt utoljára festve vagy szőkítve a hajam és úgy gondoltam ideje lenne valami újításnak. Sima, egyenes, mellig érő hajam van és frufrum is van. Most sötétes barna a színem amit unok már és szeretném feldobni valami extrémebb színnel mint pink, kék, zöld, fehér esetleg. Tudom, hogy előtte le kell szőkíteni, ezt nem kell mondanotok, vállalom és tudom mikkel jár :D. Ti mit ajánlotok, milyen szín mutatna jól? Nem szeretnék olyat, hogy két féle, vagy csak az alja az, hanem az egész olyan. Ti milyet választanátok lányok? :)



2021. jan. 24. 21:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
“Fekete, ami fénybe’ kék” - kékesfeketének hívják a színt.
2021. jan. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

20..miért?

én tuti soha nem vágom kopaszra csak szólok...

2021. jan. 25. 14:21
 23/27 anonim ***** válasza:

#21 Köszi, nem voltam benne biztos, azt hittem van valami különlegesebb neve.

De továbbra is a fehéret mondom. :)

2021. jan. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
19%
Semmilyen színű ne legyen, ha nem akarsz hülyét csinálni magadból.. A sötétbarna olyan szép.
2021. jan. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

24...miért lennék hülye?

olyan sokaknak van színes haja és nem hülyék.

lehet neked szép de nekem nem.

nem érzem jol benne magam és az én testem hagyj csináljak vele már azt amit akarok anélkül hogy más lehülyézni emiatt aminek nincs is értelme...

2021. jan. 25. 15:51
 26/27 anonim ***** válasza:
20. vagyok: az tényleg extrémnek mondható, és nekem nagyon bejön 🙂
2021. jan. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

26.nem véletlen írtam hogy milyen hajam van most...

hülye lennék levágatni...csak a te kedvedért nem fogom.

2021. jan. 25. 17:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!