Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen extrém színű hajszínem...

Milyen extrém színű hajszínem legyen?

Figyelt kérdés

Helló.

Ezer éve volt utoljára festve vagy szőkítve a hajam és úgy gondoltam ideje lenne valami újításnak. Sima, egyenes, mellig érő hajam van és frufrum is van. Most sötétes barna a színem amit unok már és szeretném feldobni valami extrémebb színnel mint pink, kék, zöld, fehér esetleg. Tudom, hogy előtte le kell szőkíteni, ezt nem kell mondanotok, vállalom és tudom mikkel jár :D. Ti mit ajánlotok, milyen szín mutatna jól? Nem szeretnék olyat, hogy két féle, vagy csak az alja az, hanem az egész olyan. Ti milyet választanátok lányok? :)



2021. jan. 24. 21:26
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

10.amúgy lehet tiszta zöld mert néha barnásnak is látom de szerintem zöld :D..én ezt szoktam mondani azt helyeslik hogy tényleg az :D

kék egyszer volt cska annyira belesült valahogy a hajamba hogy alig jött ki mintha belegégett volna, mondjuk nem nekem kellett volna festenem swartkopf vagy mivel :)

2021. jan. 24. 21:49
 12/27 A kérdező kommentje:

9.nagyon pink alatt pasztelles pinket vagy hot pinket értesz? :D

pasztell is nagyon pink ;)

2021. jan. 24. 21:52
 13/27 Noren1989 ***** válasza:
Gondolom a pasztellpinkre, mint az animékben 🥳
2021. jan. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

#7 vagyok

Igen, engem is ez tántorít vissza a fehértől :( Pedig gyönyörű szerintem.

Vagy mondjuk olyan fekete, ami fénybe kék? Nem tudom ennek van-e valamilyen neve 😅

2021. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

14.feketét nem szeretnék mivel az is olyan nekem mint a barna, tehát basic :D. ezért gondoltam extrémebbekre amik vidámabbak.

pedig olyan sok filmben is láttam fehér haju csajokat pl.disney filmekben és olyan szép fehér hajuk van bár talán nekik paróka nem tudom :D..

de ha egy fodrász aki tényleg jo és simán bevállalja a fehéret nálam akkor egy éálom valosulna meg :D

2021. jan. 24. 21:59
 16/27 A kérdező kommentje:

13.anime 4 life :D

imádom az animéket.

gondoltam erre is pasztelles pink

2021. jan. 24. 21:59
 17/27 A kérdező kommentje:

14.amúgy tudom mire gondolsz :D.

de én se tudom a nevét.

2021. jan. 24. 22:09
 18/27 anonim válasza:
#3 Ő akart újítani. Én csak javaslatot tettem.
2021. jan. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
18,nem értelek, ki akart ujitani?
2021. jan. 24. 22:37
 20/27 anonim ***** válasza:
19%
Én a kopaszra szavazok, mint egy korábbi hozzászóló is.
2021. jan. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!