Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha szeretnék nagyon hosszú...

Ha szeretnék nagyon hosszú egészséges hajat, akkor is egészsèges marad ha leszőkítem és extrém színezővel színezem?

Figyelt kérdés
Nagyon féltem a hajam.Most rövid egèszséges,de hosszúra szeretnèm növeszteni.Tetszik a saját hajam is,de most jól érezném magam egy vàltozástól.Pasztell rózsaszínre gondoltam.Hogy kell utánfesteni ha lenő ?Csak a tövét?Alapból fodrász csinálnà de lenövéssel nem rohangàlnèk vissza.Jó ötlet ez vagy megfogom bànni?Tapasztalatok?

2019. aug. 14. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
a szőkító hidrogénperoxid.... szerinted egészséges marad? nem. vagy ez vagy az....
2019. aug. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fodrász is könnyen leégetheti a hajad a szőkítéssel. Kicsit olvass a téma után és eldöntöd. Én nem javaslom, többször is jártam már úgy hogy tönkrement a hajam a szőkítéstől, ezt úgy kell elképzelni hogy vizes állapotban nyúlt és szakadt, de annyira hogy végig húztam az ujjam egy tincsen és a kezembe maradt 10 centi a végéből, szárazon meg szénakazal, kezelhetetlen. Le kellett vágni fiúsra, most vállig ér és soha többet szőkítés.
2019. aug. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Függ az eredeti hajszínedtől is szerintem, mert ha pl. egy sötétbarna, majdnem fekete hajad van és azt kell felszőkíteni platinára, akkor az esélyes, hogy hiába ügyes a fodrász, hosszútávon úgyis tönkreteszi. Viszont ha van egy alapjáraton szőkésbarna, szőkébe hajló hajad, mint pl. nekem, akkor kevésbé teszi tönkre a szőkítés, de valamilyen szinten mindenképpen roncsol, egyszerűen ez a módja, hogy a pigmenteket el tudja távolítani a hajadból.

Szóval mérlegelni kell, megér-e neked egy színes haj (amivel egyébként rengeteg macera van, tapasztalatból mondom) ennyit.

2019. aug. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem kétszer volt szőkítve a hajam. A másosiktól elkezdett a vége nagyon töredezett lenni.
2019. aug. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!