Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a töredezett hajammal?

Mit tegyek a töredezett hajammal?

Figyelt kérdés
Tudom, az lenne a legjobb hogy ha levágnám, viszont akkor nagyon rövid lenne a hajam és azt nagyon nem szeretném. Vasalom, de muszáj, mert ha nem vasalom, egyszerűen elviselhetetlenül néz ki a hajam. Hogyan tegyem rendbe a töredezett hajvégeim? Milyen házi praktikák vannak rá, vagy akár termékek?
2021. máj. 17. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Valoban vagd le a veget hidd el par honap es szeb hosszabb lesz mint barmikor.ne vasald.... Mas megoldas is van arra hogy jol nezzen ki.egyebkent ha levagtad javaslom utana az amla haj olajat a vegeire kell kenned harom ora mulva kimosni:)
2021. máj. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a 22es csapdájába estél. Vasalassal kinez valahogy a hajad, de attól meg törik.


Vágni muszáj lesz, ha nem is az egészet, de egy jelentős részét. Talán még segítség lehet, ha ilyen hajszerkezetregeneralo kezelést veszel igénybe(pl joico, alfaparf lisse design).


Aztán meg kell reformalni a hajapolasi szokásaid, mert ha ugyan ezt fogod folytatni, akkor semmi nem fog változni. Pár napja valaki nagyon szépen összeszedte, hogy mit kéne csinálni.

2021. máj. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
le kell vágni. semmilyen csodaszer nem fogja "megjavítani" a töredezett végeket, a haj nem egy élő dolog. a törést elkerülni kell, mert utólag javítani nem lehet
2021. máj. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos le kell vágatni a töredett részt. Azért nézhet ki rosszul ha nem vasalod, mert annyira el van vékonyodva, törve hogy szanaszét áll ez miatt. Ha levágatod szépen, lehet nem is kell majd hajvasalót használnod. Hidd el, sokkal jobb ha rövidebb lesz, mintha hagyod szénaboglyának.
2021. máj. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is vágd le azt a részt. Utána sokkal gyorsabban nő és a strapát is jobban fogja bírni (én is sokat vasalom a hajam.)
2021. máj. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is vasaltam a hajam, úgy letört az egész és olyan állapota lett, hogy már többen meg is említették. De nem tudtam abba hagyni, aztán kipróbáltam hogy 3 hónapig nem vasalom, és végül vissza se tértem rá. Azóta hajszárítót se használok, a hátam közepéig ér a hajam. Évek alatt jött sajnos rendbe, hiába vágatod le ha utána megin eltöröd. Sőt egyre rövidebb lesz.

Igazából a titok hogy békén kell hagyni, minél kevesebb hajmosás/fésülés/hőhatás érje.

2021. máj. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!