Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudok kezdeni a szőkített...

Mit tudok kezdeni a szőkített hajammal?

Figyelt kérdés
2 hónapja lett kiszőkítve a hajam vége (ombre), azóta 10-15 centisre tört vissza. Mit csináljak vele hogy gyorsabban visszanőjön? Illetve hogyan ápoljam?

2020. aug. 14. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is vágass a végéből. Hajolaj jó lehet arra hogy ne törjön el olyan hamar,én argán olajat használok. Vegyél egy hővédő sprayt, és minden hajszaritas, hajvasalás, göndörítés előtt használd. Otthoni házi pakolásokat is használhatsz én tojás ricinusolaj keveréket szoktam. A Garnier fructis hajpakolásai nagyon jók érdemes kipróbálnod.
2020. aug. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vágass egy picit a végéből 1-2cm. Próbáld minél kevesebbet szárítani, vasalni. Pl: ha szárítod a hajad, inkább csak felül száritsd meg és alul hagyd magától szaradni, mert a szárítás “kiveszi” a vizet a hajadból. Nekem a pantene termékei nagyon beváltak (sampon,balzsam, hajolaj). Puha selymes és kevésbé töredezik tole a szőkített hajam. Amikor fésülöd a hajad, akkor azt ne felulrol, hanem alulról kezd el.
2020. aug. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Split ender hajnyíróval átkellene nyiratnod és a törött részek is mehetnek lefele.+keratinos kezelés.

Ne szárítsd!Ne vasald!Szárítani csak akkor ha mész valahová és sürgős.Vasalni a keratin után szinte nem is kell mert egyenes lesz tőle.De ha mész valahová és egyenes hajat akarsz néha kivasalhatod.190 fokon!!!

Használslj Brazil Keratin márkájú sampont és balzsamot.

Hidd el rendben jön a hajad.

Tudom talán hihetetlenül hangzik de 2 éve épp csak a mellemig ért a hajam,most a derekamig.

A drogériás hajápolokat felejcsd el.

Olajat már nem is használok mióta 5 havonta megismétlem a keratinos kezelést.

2020. aug. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!