Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés

November végén volt levágatva utoljára. Azóta megint brutálisan eltört a vége. Direkt ilyen hajra való sampont használtam (isana), ami eddig bevállt. Nem vasaltam, nem göndörítettem. Szárítani is 20-30 centiről, hogy minnél kevesebb hő érje.

Milyen terméket/termékeket ajánlotok rá, ami rendbe hozza anélkül, hogy lekéne vágatni? Vagy milyen kezelést vagy bármi mást?



2021. jan. 12. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne görcsölj ezen. Keressél olyan rövid frizurákat, amik jól állnak neked, és vágasd le.
2021. jan. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Én valahol láttam, hogy lehet rendelni olyan gépet, hogy bele dugod a hajad végét és csak azt a töredezettett vágja le. De nem rendeltem meg akkor. Azóta sem. Valahogy kimaradt a szükségleteimből.
2021. jan. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ovális a fejem, a hajam meg ha rövid, akkor befele kunkorodik, így nagyon csúnyán áll. Volt már olyan hajam😂
2021. jan. 12. 11:25
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

Az én fodrászom ezt javasolta, nekem segített.

[link]

Hajmosás után raktam a hajvégeimre.

2021. jan. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A töredezett hajvégeket nem lehet visszafordítani, le kell vágni. Anélkül csak feljebb törnek. Megakadályozni lehet csupán. Szóval most vágasd le, aztán kezdj el nagyon vigyázni rá. Továbbra se sütögesd, aludj összefogott hajjal (nem erősen), használj hajvégápolót. Egy nap csak egyszer fésüld meg, kíméld mindenféle súrlódástól. Nekem az Elseve Dream Long SOS hajpakolása vált nagyon be, ha gondolod, próbáld ki. Én a tescoban vettem.

Ami még nagyon nagyon fontos, hogy sok vizet igyál, és vitamindúsan étkezz.

2021. jan. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!