Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal? F

Mit csináljak a hajammal? F

Figyelt kérdés
Régóta akartam kicsit hosszabb hajat, most meg is növesztettem a karantén alatt, ilyen 15 centi hosszú, oldalt meg folyton nyírtam, hogy rövid maradjon. Viszont már annyira idegesít, hogy kezdek megőrülni tőle, már azon vagyok hogy lenyírom kopaszra az egész fejem, de rövid hajjal meg nem akarok megint havonta fodrászhoz járni. A másik meg, hogy van rajtam egy kis súlyfelesleg, és így még nagyon hülyén nézek ki szerintem ezzel a hosszabb hajjal, úgy voltam vele mikor elkezdtem növeszteni, hogy mire megnő addigra úgyis lefogyok aztán jól fog állni, de ez még nem sikerült teljesen. Szerintetek mit csináljak? Sajnálnám levágni mostmár, de idegesít, meg nem is áll jól még.
2020. aug. 5. 16:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha idegesít és jól se áll,akkor mire vársz?😂szerintem tudod rá a választ
2020. aug. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!