Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Mit tegyek ebben a helyzetben? Mit csináljak így a hajammal?

Figyelt kérdés

Vékony szálú, kevés hajam van.


Pajzsmirigy problémám volt, amitől zsírosodott a hajam, és pattanásos volt az arcom. Fél évig szedtem rá gyógyszert, iszonyú szörnyű mellékhatásokkal.


A pattanásaim elmúltak hálistennek, de elkezdett ismét zsírosodni a hajam.


Eddig 1 héten 1x kellett megmosnon a hajam. Ha vasárnap este megmosom, akkor csütörtökön már zsíros lesz, péntek-szombat-vasárnap meg már olyan zsíros lesz, mintha vizes lenne. Az sem jó, ha összefogom, mert ilyenkor tincekbe összeáll a hajam, és kilátszik ilyenkor a fejbőröm, mivel nincs sok hajam.


Gyakrabban mosni nem szeretném, mert akkor mégjobban fog zsírosodni a hajam.


Elég sok csokit eszek meg TikTakot, de ha mondjuk elhagynám ezeket, akkor javulhatna a helyzet? Vagy ti mit csijálnátok másképp?


Száraz sampon se jó, mert nekem érdekes módon nem hat semmit, mert barna a hajam.


2020. máj. 19. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is 3 naponta mosom, szerintem mosd gyakrabban, ennyi. Jó sampont válassz, teafa vagy csalán legyen benne

(én is pcos vagyok)

2020. máj. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
4 naponta mosd a hajad, mert az is lehet, hogy fejlődés miatt van. Esetleg hogy kevésbé látszódjon, hogy zsíros a hajad tegyél rá pudert és fésűld bele a hajadba(szoktam én is használni és nekem be vált)
2020. máj. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!